Klientský den 2006 - Epicor Software a partneři

25. listopadu 2006
Na téma: osobní plánování
Praha, 13. listopadu 2006: Dne 18. října 2006 proběhla v pražském hotelu DORINT NOVOTEL Don Giovanni další klientská konference, kterou uspořádal Epicor Software společně se svými partnery. Úvodní blok programu byl věnován nejnovějším událostem ve společnosti Epicor, mezi které patří především vybudování centra podpory v Bratislavě, které bude poskytovat mezinárodní konzultační služby, hosting, podporu zákazníkům.
Klientský  den 2006 - Epicor Software a partneři

Steven Humble, Senior Director/Product Marketing, dále představil budoucí strategii vývoje produků Epicor a zároveň přítomné seznámil s novou verzí IS iScala 2.3. Ta obsahuje více než 180 nových funkcí, přináší nové moduly (Document Management, iScala Collect či iScala Automation), zdokonalená řešení pro vertikální trhy (zejména hotelový průmysl, farmacii, průmyslové podniky), zlepšuje oblast správy systému a jeho bezpečnost, nabízí nový uživatelský interface. Praktické využití systému iScala předvedla případová studie demonstrující řešení konektivity ve společnosti Zeelandia spol. s r.o., možnosti nových modulů pak ukázaly prezentace Requistion Management pro řízení nákupních procesů a iScala CRM 3.0 s novým řešením pro marketing.

 

Další část programu patřila prezentacím partnerských řešení.  Jako první se představila společnost NetDirect, s.r.o., která je partnerem Epicoru od srpna tohoto roku. V současné době pracují obě firmy na propojení svých systémů tak, aby společně nabídly zákazníkům kvalitní informační systém rozšířený o úspěšný internetový obchod. Na klientském dni představil NetDirect trio svých základních produktů. ShopCentrik přináší komplexní řešení internetových obchodů, MediaCentrik představuje redakční a publikační systém určený pro prezentaci firem na Internetu a konečně Helpcentrik, ucelený helpdeskový systém pro jakoukoliv společnost.

 

Konferenci uzavřela prezentace partnerské společnosti Lubbock Fine Consulting s.r.o. Praktické ukázky programových úprav systému iScala vytvořených v Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) ukázaly, jak může být iScala snadno upravena a přizpůsobena tak, aby odpovídala konkrétním potřebám a požadavkům uživatelů a usnadnila jejich práci se systémem.

 

Epicor Software Czech s.r.o.

Belgická 115/40

120 00  Praha 2  Česká republika

Tel.: +420 222 514 771

 

Kontakt:

Ing. Martina Marešová

Ředitelka společnosti

Váš názor Další článek: Na téma: osobní plánování

Témata článku: Software, Microsoft VBA, Trio

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší