Kingston Technology uvádí 12GB sady HyperX pro platformy Intel Core i7, X58

Kingston Technology uvádí 12GB sady HyperX pro platformy Intel Core i7, X58

Kingston Technology Europe Ltd., dceřiná společnost Kingston Technology Company, Inc., předního světového výrobce paměťových produktů, dnes ohlásila vydání 12GB trojkanálových paměťových sad Kingston HyperX® jako podporu systémů Intel LGA1366 Core i7™. Paměťová sada s DDR3 a XMP-ready se sestává z šesti 2GB modulů běžících na 1600 MHz a 1,65 voltech.

„Výrobci počítačů a nároční uživatelé, kteří využijí 12 GB trojkanálové paměti Kingston® HyperX zaznamenají nárůst výkonu v takových operacích, jako je dekódování videa, zpracování velkých souborů fotografií, renderování grafiky a extrémně náročné počítačové hry,“ řekl Marcin Gaczor, Business Development Representative společnosti Kingston. „12GB paměťová sada pomáhá zvýšit celkový výkon systémů s 64bitovými operačními systémy.“

Paměťová sada byla s velkým úspěchem testována na základních deskách s šesti paticemi jako jsou například Gigabyte GA-X58-UD6 a Asus P6T Deluxe. Na paměť Kingston HyperX je poskytována doživotní záruka a bezplatná nepřetržitá technická podpora. Podrobnější informace naleznete na internetových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/Europe.

Témata článku: Náročná operace, Ready, Volt, Volta

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje