Kingston Technology představuje paměti HyperX Beast

Kingston Technology představuje paměti HyperX Beast

Společnost Kingston Technology Company, Inc., největší nezávislý výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení pamětí HyperX® Beast, nejnovějšího přírůstku do produktové řady HyperX. S vysokým výkonem jsou v souladu i nejvyšší dostupné kapacity a certifikace XMP. Atraktivní a agresivní design pasivního chladiče předurčuje paměti HyperX Beast pro skalní hráče, tvůrce obsahu, ty, kdo používají přetaktování PC nebo počítače upravují, a chtějí vysoce výkonný hardware s inovativním designem.

Paměti HyperX Beast jsou součástí rodiny Predator, premiérově uvedené řady, kterou Kingston nabízí pro uživatele náročné na výkon. Paměti HyperX Beast jsou tvořeny sadami s taktem až 2400 MHz pro dosažení kratších časů zpracování dat v aplikacích, jež vyžadují maximální výkonnost, a jsou k dispozici v kapacitách od 8 GB do 64 GB. Nová barva a design pasivního chladiče rozšiřuje mnohotvárnost a charakter stávající nabídky pamětí z rodiny HyperX. Paměti jsou navrženy konkrétně pro spolupráci s třetí generací procesorů Intel® Core™ i5 a i7, jakož i s nejnovějšími procesory AMD A-Series. Další předností je skutečnost, že paměti HyperX Beast mají certifikaci Intel XMP, takže uživatelé mohou snadno dosáhnout optimalizace pro nejvyšší výkon pouhým zvolením některého z výkonnostních profilů, které pečlivě vyladili konstruktéři společnosti Kingston.

„Používáme komponenty, které umožňují dosáhnout nejlepšího zvýšení výkonu, abychom vytvořili paměti schopné zvládnout vysoké rychlosti,“ řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku. Označení ‚Beast‘, čili šelma, je samo o sobě výmluvné. Moduly představují vysoce výkonné paměti s nejvyšší dostupnou kapacitou, které jsou v současné době na trhu dostupné, a velkolepý až děsivý design, který ve vaší počítačové sestavě bude vypadat skvěle.“

Paměti HyperX Beast mají doživotní záruku a bezplatnou přímou technickou podporu. Další podrobné informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/hyperx.

Klepněte pro větší obrázek

Kingston oslavuje výročí 25 let existence na trhu v oblasti počítačových pamětí. Společnost byla založena 17. října 1987 a stala se největším samostatným výrobcem pamětí pro počítače a další zařízení na světě. Video k 25. výročí je možné zhlédnout zde k dispozici jsou i další informace, včetně časové osy vývoje historie společnosti Kingston. Navíc – paměti HyperX slaví 10. výročí. První vysoce výkonný paměťový modul HyperX byl uveden v listopadu 2002.,

Technické údaje paměťových modulů Kingston HyperX Beast:

·Kapacity: 8 GB, 16 GB, 32 GB a 64 GB v sadách po dvou, čtyřech a osmi kusech

·Taktování (rychlost):1600 MHz - 2400 MHz

·Latence CAS: CL9, CL10, CL11

·Napětí: provozní napětí 1,5 V - 1,65 V umožňuje stabilní přetaktování

·Certifikace XMP: Taktování, časování a napětí pro vyšší výkon je k dispozici pouhou aktivací Extreme Memory Profile společnosti Intel.

·Kompatibilita: Navrženo konkrétně pro chipsety Intel P55, H67, P67, Z68, H61 (AG), X79 a Z77 a současně pro chipsety AMD A75, A87, A88, A89, A78 a E35 (Fusion)

·Spolehlivost: testování na 100 procent

·Záruka: doživotní záruka, bezplatná technická podpora

Témata článku: Nejnovější rodina, Paměťový modul, Predator, Podrobné testování, Nejvyšší výkon, Technická kapacita

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje