Kingston Technology oslavuje 25 let jako největší výrobce pamětí

Kingston Technology oslavuje 25 let jako největší výrobce pamětí

Kingston Technology Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, oznamuje, že dnes oslaví 25 let existence na trhu jako největší samostatný výrobce pamětí pro počítače a další zařízení. Společnost Kingston byla založena 17. října 1987 a u jejího zrodu stáli spoluzakladatelé John Tu, současný CEO, a David Sun, dnes ve funkci COO.

Podnikatelský duch obou majitelů a úspěch společnosti je na celém světě oceňován již mnoho let. Díky uplatňování základního vůdčího principu společnosti Kingston, jenž prosazuje hodnoty, jako jsou úcta, loajalita, flexibilita a soudržnost, vznikla příkladná korporátní kultura – ta je nyní řídicím vodítkem pro vztahy se zákazníky, partnery a prodejci, a právě jí společnost Kingston® vděčí za svůj úspěch.

„Být součástí této společnosti je silný pocit s velkou dávkou pokory. Mezi nejlepší stránky uplynulých 25 let patří lidé, kteří zde pracovali a pracují, naši partneři a všechny ty skvělé vztahy, jichž jsme mohli být součástí,“ řekl John Tu, CEO a spoluzakladatel společnosti Kingston. „Jsem skutečně ohromen, když pomyslím, jak jsme začínali a kde jsme nyní, a těším se na následujících 25 let.“

Klepněte pro větší obrázek

„Ve společnosti Kingston je pracovní prostředí, které umožňuje rozvoj lidí, a otevřená atmosféra povzbuzuje zaměstnance, aby přicházeli s nápady, a současně umožňuje jejich uplatnění,“ řekl Thomas Marschner, viceprezident pro obchod a marketing v EMEA ve společnosti Kingston.

Kingston oslavuje své 25. výročí vzniku ve Spojených státech, Kanadě a EMEA pořádáním soutěže s hlavní cenou v hodnotě 2.500 USD a příležitostí navrhnout design USB flash disku. Mezi další výhry patří hotovostní ceny v hodnotě 250 USD, SSD disky a USB disk uvedený k 25. výročí společnosti Kingston. Podrobné informace o soutěži jsou zveřejněny zde.

K dispozici je i souhrn citátů členů vedení společnosti Kingston z celého světa a navíc rozhovor s Johnem Tu. Video k 25. výročí je možné zhlédnout zde. Další podrobné informace, včetně časové osy vývoje historie společnosti Kingston, můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com

Témata článku: Thomas

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí