Kingston přináší microSDXC Class 10 s kapacitou 64 GB

Kingston přináší microSDXC Class 10 s kapacitou 64 GB

Kingston Digital Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení nové paměťové karty Kingston® microSDXC Class 10 s kapacitou 64 GB. V dnešní době smartphonů a tabletů se potřeba ukládat mobilní data stala důležitější než kdy dříve. Karta Kingston microSDXC Class 10 zásadním způsobem zlepšuje digitální životní styl spotřebitelů, neboť nabízí vyšší rychlosti ukládání dat a větší kapacitu, aby si uživatelé mohli svá elektronická a mobilní zařízení užívat naplno.

Paměťové karty microSDXC mají kapacitu 64 GB a poskytují tak doplňující prostor pro ukládání větších objemů hudby, filmů, fotografií a aplikací – prostě více všeho, co spotřebitel v současném mobilním světě potřebuje. Karta Kingston microSDXC je plně v souladu s nejnovějšími specifikacemi SD Card Association a používá souborový systém exFAT, který je navržen speciálně pro zvládání extrémně velkých objemů dat, například souborů větších než 4 GB.

„Potřeba pro větší kapacity pro ukládání dat roste souběžně s tím, jak uživatelé snímají více fotografií a videí a nosí s sebou stále více dat, řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku. „Díky naší nové 64 GB kartě microSDXC Class 10 našim zákazníkům dáváme možnost plně využít výkon a možnosti ukládání dat u jejich stávajících mobilních zařízení, jako jsou například tablety a smartphony, protože jim nabízíme spolehlivé a snadné řešení, jak svá zařízení mohou vylepšit.“

Za účelem zvýšení spolehlivosti a odolnosti jsou pevné paměťové karty microSDXC společnosti Kingston vyráběny z energeticky nezávislých paměťových komponent a nemají žádné pohyblivé součásti, jež by se mohly opotřebovat nebo rozbít. Navíc karty microSDXC nabízejí rychlost přenosu dat ve špičkové „třídě“, která se označuje Class 10* a která umožňuje dosahovat minimální stálé přenosové rychlosti 10 MB/s pro optimální výkon ve spojení se zařízeními, které jsou se standardem microSDXC kompatibilní.

Klepněte pro větší obrázek

Všechny karty jsou stoprocentně testovány, vztahuje se na ně doživotní záruka a mají bezplatnou technickou podporu. Podrobnější informace můžete získat na adrese www.kingston.com/en/flash/microsd_cards.

Kingston oslavuje výročí 25 let existence na trhu v oblasti počítačových pamětí. Společnost byla založena 17. října 1987 a stala se největším samostatným výrobcem pamětí pro počítače a další zařízení na světě.

Vlastnosti a technické údaje paměťových karet Kingston microSDXC Class 10:

·Standardizace: splňují specifikační standardy SD Card Association

·Všestrannost: s příslušným adaptérem je lze použít jako karty SDXC plné velikosti

·Kompatibilita: s hostitelskými zařízeními/čtečkami, jež podporují formát SDXC; SDXC karty nejsou kompatibilní s hostitelskými zařízeními/čtečkami určenými pro karty microSD a microSDHC

·Záruka: doživotní záruka, bezplatná technická podpora

·Kapacity*: 64 GB

·Rozměry karty microSDXC: 11 mm x 15 mm x 1 mm (0,43" x 0,59" x 0,039")

·Rozměry adaptéru na velikost SD: 24 mm x 32 mm x 2,1 mm (0,94" x 1,26" x 0,08")

·Vysoká třída rychlosti přenosu dat: Class 10 – minimální rychlost přenosu dat 10 MB/s

·Provozní teploty: -25°C až 85°C (-13°F až 185°F)

·Teploty pro skladování: -40°C až 85°C (-40°F až 185°F)

Další článek: Jak hurikán Sandy měnil statusy na Facebooku

Témata článku: Technická kapacita, SDXC, Nezávislý film, MicroSDHC, SD Card, Paměťová karta, MicroSD karta, Paměťové karty

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší