Kingston představuje limitovanou edici pamětí HyperX s nízkou latencí

Kingston představuje limitovanou edici pamětí HyperX s nízkou latencí

Kingston Technology Europe Ltd, dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila zahájení dodávek nové limitované edice černých paměťových modulů HyperX s nízkou latencí pro hráče a ty, kdo chtějí přetaktováním procesoru získat maximální výkon. Paměťové moduly HyperX z této omezené edice budou k dostání exkluzivně v zemích východní Evropy.

Klepněte pro větší obrázek

Protože se jedná pouze o limitovanou edici, v níž jsou paměťové moduly osazeny speciálními černými pasivními chladiči a mají nízkou latenci CAS pouhých 7, jsou tyto sady pamětí naprostou nutností pro všechny zapálené hráče a počítačové nadšence. „Máme velkou radost, že můžeme tuto velmi speciální limitovanou edici nabídnout hráčům a nadšencům v České republice,“ řekl Marcin Gaczor, tiskový mluvčí společnosti Kingston pro Českou republiku. „Spojení nízké latence a pasivních chladičů, jež optimalizují rozptyl tepla, hráčům a nadšencům zaručí, že ze svých PC budou moci dostat nejvyšší možný výkon pro naprosto nedostižné zážitky při jejich používání.“

Paměťové moduly HyperX Limited Edition s nízkou latencí dokonale ladí s šedými a černými základními deskami P67. Nová konstrukce pasivních chladičů pomáhá optimalizovat odvod tepla. Tato sada dvoukanálových pamětí se dodává s taktováním na 1.600 MHz a kapacitou 4GB. Moduly HyperX Limited Edition s nízkou latencí mají plnou kompatibilitu s technologií XMP a jsou konfigurovány pro napětí 1,65V, které společnost Intel doporučuje pro dosažení optimální rychlosti.

Označení modelu

Kapacity a vlastnosti

Výrobcem doporučená maloobchodní cena

KHX1600C7D3X1K2/4GX

4GB 1600 MHz DDR3 Non-ECC CL7 DIMM (sada 2 ks) XMP

1480 Kč

Témata článku: Paměťový modul, Speciální edice, Nadšenec

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí