Kingston – nové paměti HyperX blu a HyperX H2O

Nové paměti Kingston HyperX blu jsou ideální pro hráče a počítačové nadšence se základními nároky

Kingston Technology Europe Ltd., dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě, dnes oznámila uvedení základní řady paměťových modulů Kingston HyperX® („entry-level“), které jsou ideální volbou pro hráče nebo počítačové nadšence se základními nároky. Paměťové moduly Kingston HyperX blu mají nový vzhled, pracují se standardními rychlostmi a časováním JEDEC a poskytují rezervu pro nadšence, kteří chtějí posouvat limity výkonnosti. Paměti HyperX blu se vyznačují novým zeštíhleným designem bez klipů a jsou k dispozici ve verzích DDR2 a DDR3.

Klepněte pro větší obrázek
„Komunita nadšenců ví, že označení HyperX je synonymem vysoké rychlosti, špičkové kvality a stylového designu. Řada pamětí Kingston HyperX blu nám umožňuje uvést tyto vlastnosti na trh v nižší cenové hladině,“ řekl Stephane Rizzetto, ředitel evropského vývoje produktů DRAM společnosti Kingston Technology Europe. „Řada blu je nejnovějším přírůstkem do rodiny pamětí HyperX v rámci naší průběžné strategie nabízet různé produkty z řady HyperX segmentům různě náročných nadšenců na trhu.“

Klepněte pro větší obrázek

Paměti Kingston HyperX blu jsou k dispozici prostřednictvím prodejních kanálů autorizovaných distributorů a internetových a maloobchodních prodejců. Paměti HyperX společnosti Kingston mají doživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu. Další podrobné informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese http://www.kingston.com/hyperx.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nové vysoce výkonné paměťové sady ‘H2O’ pro nadšence a extrémní hráče, kteří si staví vodou chlazené systémy

Kingston HyperX H2O DDR3

Moduly Kingston HyperX H2O, které pracují s taktem až 2133 a nabízejí kapacitu až 6 GB, jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny pamětí HyperX a podporují potřeby nadšenců a extrémních hráčů, kteří pracují se systémy chlazenými vodou.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
 

„Chlazení vodou je oblíbené, protože je tiché a dlouhodobě spolehlivé. Paměti HyperX H2O uvádíme na trh jako řešení pro počítačové nadšence, kteří chtějí stavět vodou chlazené systémy s využitím vysoce kvalitních produktů se značkou Kingston,“ řekl Stephane Rizzetto, ředitel evropského vývoje produktů DRAM společnosti Kingston Technology Europe. „Paměťové moduly HyperX H2O jsou přirozeným rozšířením nabídky společnosti Kingston pro uživatele, kteří vyžadují nejvyšší výkon. Naším cílem je mít pro uživatele na všech úrovních a jakéhokoli zaměření produkt se značkou Kingston, který bude odpovídat jejich potřebám.“

Klepněte pro větší obrázek

Společnost Kingston Technology poprvé uvádí tři produkty Kingston HyperX DDR3 v nové řadě H2O: dvě dvoukanálové paměťové sady s kapacitou 4 GB (2000 MHz, 2133 MHz) a 6 GB tříkanálovou sadu s taktem 2000 MHz. Paměti Kingston HyperX H2O jsou k dispozici prostřednictvím prodejních kanálů autorizovaných distributorů a internetových a maloobchodních prodejců. Paměti HyperX společnosti Kingston mají doživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu. Další podrobné informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com.

Klepněte pro větší obrázek 

Všechny paměťové moduly Kingston HyperX jsou vyrobeny z kvalitních komponent, jež splňují nebo překračují přísné konstrukční a výrobní požadavky společnosti Kingston s ohledem na stabilitu, vysoké kmitočty a nízkou latenci. Každá z těchto pěti produktových řad je vytvořena pro konkrétní účel:

  • HyperX blu – Spolehlivé paměti ideální pro hráče nebo počítačové nadšence se základními nároky.
  • HyperX LoVo – Ideální pro uživatele, pro které je důležitá nižší spotřeba a redukce tepelné zátěže.
  • HyperX Genesis – Nabízí lepší parametry tepelné zátěže, vyšší kmitočty a nižší latenci a je ideální volbou pro hráče, počítačové nadšence a systémové integrátory.
  • HyperX T1 – Navržené pro extrémní nadšence a profesionály. Moduly jsou osazené dlouhými žebry pro dokonalý rozptyl tepla. Dokáží posouvat limity a poskytují tak mimořádný zážitek z přetaktování systému.
  • HyperX H2O – Vyznačují se jedinečným systémem extrémního chlazení, který za účelem rozptylu tepla využívá kapalinu, a jsou tak určeny pro extrémní hráče a počítačové nadšence.

Všechny řady paměťových produktů řady HyperX jsou k dispozici prostřednictvím prodejních kanálů autorizovaných distributorů a internetových a maloobchodních prodejců. Paměti HyperX společnosti Kingston mají doživotní záruku a bezplatnou nepřetržitou technickou podporu. Další podrobné informace můžete získat na webových stránkách společnosti Kingston na adrese www.kingston.com/hyperx.

Další článek: Nejlepší softwarový firewall podle čtenářů Živě.cz

Témata článku: Technická kapacita, Jedinečný parametr, Paměťový modul, Genesis, Podrobný stav, Nadšenec, Ideální volba, Extrémní zátěž, Základní stránka, Vysoký takt, Paměťový produkt, Technology, Nejnovější rodina, Spolehlivá volba, Základní takt, Kmitočet, Extrémní systém


Určitě si přečtěte

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

Dost bylo moderních Windows 10. Pojďme je přebarvit zpět na Windows 95

** Stařičké Windows 2000 nedávno oslavily 20 let ** Někteří z vás si postěžovali, že to byly poslední hezké Windows ** Fajn, ukážeme vám, jak přebarvit Desítky o 25 let zpět

Jakub Čížek | 44

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

ReactOS: Zapomenuté a open-source Windows, které nevyrobil Microsoft

** Představte si svobodné Windows. Bláznivá vize? ** Vývojáři je přitom začali psát už před více než dvaceti lety ** Jmenují se ReactOS a spustíte na nich i Total Commander

Jakub Čížek | 52Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test autokamer

Test ATX skříní

Jak surfovat pohodlně

Sportovní aplikace

Jak funguje procesor