KIA Motors Czech se systémem ABRA

Společnost KIA MOTORS CZECH s.r.o., výhradní dovozce vozů značky KIA na český trh, zvolila ekonomický systém od společnosti ABRA Software.
KIA Motors Czech se systémem ABRA

KIA MOTORS CZECH je stoprocentní dceřinnou společností firmy KIA Motors Europe GmbH a na českém trhu působí od roku 1993. Při letošních úvahách o celkové změně informačního systému si její představitelé vybrali ABRA Software, českého dodavatele ekonomického softwaru. Důvodem tohoto rozhodnutí byla pružná reakce ABRY na požadavky propojení ostatních forem zpracování dat ve firmě.

„Důvod, proč nás společnost ABRA svou nabídkou zaujala, bylo její renomé v oboru i příznivá cena“, uvedl vedoucí projektu Pavel Hrouda ze společnosti KIA MOTORS CZECH. „Pro naše potřeby je důležité například automatizované zpracování faktur, automatický reporting a celkový profesionální přístup od dodavatele účetního systému – a takovou záruku jsme u ABRY našli.“

Pro společnost KIA MOTORS zavádí ABRA v České i Slovenské republice systém G3 s moduly nákup, prodej, sklad, účetnictví, majetek, pošta, banka a CRM (Customer Relationship Management) - systém koordinující komunikaci se zákazníkem.

Zavedením informačního systému ABRA by se mělo docílit stability softwaru a jednoduššího propojení na ostatní aplikace. V současné době je proces před začátkem implementace, ostrý provoz bude zahájen 1. června letošního roku.

Témata článku: Software, Kia, Motors, Reporting, Gmbh

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky