Kerio zveřejnilo své nejlepší prodejce roku 2007

Kerio zveřejnilo své nejlepší prodejce roku 2007

Společnost Kerio Technologies s.r.o., výrobce bezpečnostního a poštovního softwaru pro malé a středně velké společnosti, i v letošním roce vyhlásila nejlepší obchodní partnery, tentokrát nejen v České republice, ale také na Slovensku. Nejlepší reselleři patří do řad Kerio Certified Business Partnerů a ocenění získali ve třech různých kategoriích.

V České republice získaly titul The Best Kerio Reseller of 2007 společnosti AutoCont CZ a.s., COMES, spol. s r.o. a Computer Consulting Group, s.r.o. Ty v roce 2007 dosáhly nejvyššího obratu. Skokanem roku se může pochlubit firma ARION spol. s r.o., která docílila největšího percentuálního nárůstu v tržbách za období posledních dvanácti měsíců. Nejlepším prodejcem nových licencí Kerio se stala společnost AutoCont CZ a.s., regionální centrum Praha.

Na Slovensku, kde byl Kerio partnerský program uveden teprve začátkem minulého roku, zvítězily v kategorii The Best Kerio Reseller of 2007 firmy K+K, a.s. BRATISLAVA, ITC systems, s.r.o. a  AutoCont SK a.s. Slovenským Skokanem roku se stal ALKON VT s.r.o. a Nováčkem roku byla vyhlášena společnost Mediworx software solutions, a.s.

„Stát se z Nováčka roku 2006 nejlepším prodejcem roku 2007 je pro nás velkým oceněním a zároveň důkazem toho, že spolupráce s Keriem je skutečným partnerstvím,“ řekl David Maršík, obchodní ředitel společnosti COMES, spol. s.r.o.

„Titul The Best Reseller of 2007 spoločnosti Kerio je nielen pre bratislavskú kanceláriu, ale pre všetkých osem pobočiek spoločnosti K+K významným uznaním,“ řekl Ing. Ľubomír Gašpierik, technický ředitel společnosti K+K a.s. „Sme hrdí na to, že vyspelé produkty Kerio môžu byť súčasťou nášho portfólia.“

Témata článku: Software, Arion, Best, Kerio, Technický ředitel

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje