Kerio WinRoute Firewall 6.4 zamezí zneužívání Internetu

Kerio WinRoute Firewall 6.4 zamezí zneužívání Internetu

SANTA CLARA, Kalifornie, 17. září 2007 — Společnost Kerio Technologies, výrobce komunikačního a bezpečnostního softwaru pro malé a středně velké společnosti, dnes oznámila, že uvádí na trh nový Kerio WinRoute Firewall 6.4. Nová verze modulu pro monitoring užívání Internetu nazvaná Kerio StaR poskytuje rozšířený, komplexní reporting, který nabízí jak manažerům v oblasti IT tak ostatním manažerům výkonný nástroj pro sledování návyků uživatelů na Internetu a který zároveň zamezuje bezúčelnému brouzdání na Internetu. 

Nové funkce reportingu v Kerio StaR umožňují vytvořit jasný a srozumitelný profil pro každého uživatele Internetu v dané organizaci. Nové reporty vytvářejí názorný seznam webových stránek navštívených během dne a také čas strávený na každé z uvedených stránek. Report zároveň poskytuje seznam všech dotazů zadaných do vyhledavačů jako je např. Google, výpis stahovaných souborů a jejich velikost, přehled aktivit Instant Messagingu, seznam multimediálních aktivit jako je užívání internetového rádia nebo sledování videozáznamů na stránkách YouTube a soupis vzdálených připojení.

Všechny reporty z funkce Kerio StaR lze nastavit podle zaměstnanců a časových rozmezí a jsou k dispozici ve snadno tisknutelném formátu. Manažeři přistupují ke statistikám a reportům prostřednictvím speciální zabezpečené, heslem chráněné, internetové stránky. „Je až šokující, jaké množství detailních informací dokáže report poskytnout,“ říká Martin Poisel, CIO ve firmě Mapnet, české ISP společnosti, která poskytuje Kerio MailServer a web hosting. Získané informace poskytují vodítko pro změny filtrování, které jsou nezbytné pro implementaci vysoce flexibilních a rozsáhlých schopností Kerio WinRoute Firewallu filtrovat obsah.

Váš názor Další článek: MediaDefenderu unikly e-maily odkrývající roušku nad nastrčeným trackerem

Témata článku: Google, Kerio, Reporting, Star, Santa Clara, Malé rádio, Report, Detailní informace

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší