Kerio vyhlásilo nejlepší resellery roku 2006

22. února 2007
Jak obejít ochranu ve Windows Vista
Plzeň, 19. února 2007 – Kerio Technologies s.r.o., výrobce bezpečnostního a poštovního softwaru pro malé a středně velké společnosti, vyhlásilo nejlepší obchodní partnery v České republice.
Kerio vyhlásilo nejlepší resellery roku 2006

Vítězové vycházejí z řad Kerio Certified Business Partnerů a ocenění získali ve třech různých kategoriích. Titulem „The Best Kerio Reseller of 2006“ se mohou pochlubit společnosti AutoCont CZ a.s., Computer Consulting Group s.r.o. a HCV group a.s., které v minulem roce dosáhly nejvyššího obratu. „Skokan roku“ předvedl největší percentuální nárůst v tržbách za období dvanácti měsíců a je jím firma ADC Systems, spol. s r.o. Společnost Comes s.r.o. se certifikovala teprve v únoru roku 2006 a na základě tržeb dosažených za toto období obdržela titul „Nováček roku“.   

"Titul „Nejlepší prodejce roku“ společnosti Kerio je pro nás významné ocenění,“ řekl Miloslav Záleský, ředitel pro oblast prodeje produktů. „Software společnosti Kerio svou kvalitou a zárukou dalšího rozvoje pomáhá našim zákazníkům komunikovat a obchodovat bezpečně, a tím získávat konkurenční výhodu v přítomnosti, ale i v budoucnu. Bezpečnostní a poštovní systém Kerio se stal pro oblast středních a menších podniků nedílnou součástí naší nabídky.“

Rozvoji obchodního kanálu věnuje Kerio Technologies maximální úsilí. Počátkem roku 2006 uvedla nový Kerio partnerský program, jenž je speciálně namíchaným koktejlem obchodních výhod a benefitů dle jednotlivých stupňů partnerství. Loni zároveň proběhla první partnerská soutěž, ve které reselleři sbírali body za prodané licence a nejlepší tři certifikovaní partneři vyhráli zájezd na fotbalový zápas Premier League ve Velké Británii.

“Po ukončení přímého prodeje počátkem roku 2006 se náš obchodní kanál v České republice zásadně rozšířil,” říká Miroslav Křen, obchodní ředitel pro střední a východní Evropu. “V současné době máme v Čechách 56 certifikovaných partnerů, což představuje téměř stoprocentní nárůst oproti roku 2005. Vyhlášení těch nejlepších a nejúspěšnějších je vyjádřením toho, že si přínosu našich partnerů velmi vážíme a jsem si jist, že i letošní rok se bude odvíjet ve znamení společného úspěchu.”

Váš názor Další článek: Jak obejít ochranu ve Windows Vista

Témata článku: Software, Premier, Premier League, Kerio, League, Benefit

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší