Kerio vyhlasilo nejlepsi prodejce roku 2011

Kerio vyhlasilo nejlepsi prodejce roku 2011

Společnost Kerio Technologies, s.r.o, přední poskytovatel světově uznávaných řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dnes ocenila deset společností v České republice a na Slovensku. Ocenění byla udělena ve třech kategoriích – The Best Kerio Reseller 2011, Skokan roku 2011 a Nováček roku 2011. První titul náleží společnostem s největším obratem, druhá kategorie oslavuje prodejce s největším percentuálním nárůstem v tržbách za období posledních 12 měsíců
a titul Nováček roku vzdává čest nejlepšímu z nových prodejců roku 2011.

Vítězi v kategorii The Best Kerio Reseller v České republice se v tomto pořadí staly společnosti - COMES spol. s r.o., AutoCont CZ a.s., regionální centrum Praha a Cheops s.r.o. Společnost COMES spol. s r.o. navíc se svým 161% nárůstem v tržbách oproti roku 2010 získala titul Skokan roku 2011. Obchodní partner Kerio, společnost NetAdmin s.r.o. se díky velmi úspěšnému nasazení služby SaaS pro Kerio Connect může pochlubit titulem Nováček roku 2011.

„Těší nás, že jsme titul nejlepšího prodejce Kerio obhájili i letos,“ řekl David Maršík, obchodní ředitel společnosti COMES spol. s r.o, která tento titul získala již popáté za sebou. „Není to ale jen díky tomu, že produkty Kerio jsou kvalitní a naši zákazníci jsou s nimi spokojeni, ale je to i proto, že účast v Partnerském programu Kerio nám poskytuje velké množství obchodních a marketingových nástrojů k úspěšné propagaci a prodeji.“

Na Slovensku získaly titul nejlepších prodejců společnosti Štor CAD Computers s.r.o., JKC, s.r.o. a versity, a.s., BRATISLAVA. Skokan roku 2011 byl udělen firmě Štor CAD Computers s.r.o., která v tržbách prokázala 200% nárůst oproti roku 2010. Titul Nováček roku náleží společnosti TOP SERVIS IT a.s.

So spoločnosťou Kerio Technologies s.r.o. sme sa rozhodli spolupracovať pretože ich produkty nás zaujali svojou kvalitou, a to hlavne stabilitou, jednoduchou inštaláciou a správou, intuitívnym prostredím“, uvádí Ing. Ladislav Líška, technický ředitel společnostiŠtor CAD Computers s.r.o. Produkty flexibilne reagujú na požiadavky doby a sú multiplatformové. Vynikajúci pomer cena/výkon. Uspeli sme paradoxne vďaka celosvetová kríze, pretože naši zákazníci sa snažia zvýšiť svoju efektivitu, konkurencie schopnosť a popritom znížiť náklady."

Partnerský kanál ve střední Evropě patří k nejrozvinutějším v rámci celosvětové partnerské sítě Kerio.

Další článek: Seznam nabízí betaverzi svého e-mailu. Pokud ji chcete, pospíchejte

Témata článku: Úspěšný produkt, Kerio, Bratislava, Best


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky