Kerio Technologies získalo statut Gold Certified Partner v rámci Microsoft Partner Programu

Plzeň – 2. dubna 2007 – Společnost Kerio Technologies s.r.o., výrobce bezpečnostního a poštovního softwaru pro malé a středně velké společnosti, dnes oznámila, že získala statut Gold Certified Partner v rámci Microsoft Partner Programu v kategorii ISV (nezávislý prodejce softwaru)/Softwarová řešení. Pro statut Gold Certified Partner muselo Kerio prokázat odborné znalosti technologií firmy Microsoft a své schopnosti vyhovět požadavkům zákazníků. Gold Certified Partneři získávají bohatou škálu výhod, včetně přístupů, školení a podpory, což jim poskytuje konkurenční výhodu v daném segmentu.
Kerio Technologies získalo statut Gold Certified Partner v rámci Microsoft Partner Programu

V současnosti společnost Kerio Technologies vyniká dvěma softwarovými produkty: Kerio MailServerem, nejmodernějším zabezpečeným poštovním serverem s groupwarovými vlastnostmi, vhodným zejména pro firemní prostředí malých a středně velkých podniků, a Kerio WinRoute Firewallem, bezpečnostním síťovým řešením pro snadný přístup k Internetu, vybaveným službami VPN.

“Jsme velice potěšeni, že jsme získali statut Gold Certified Partner v rámci Microsoft Partner Programu. Díky němu můžeme zcela zřetelně propagovat naše odborné znalosti a zkušenosti a vztah s firmou Microsoft,” uvedl Scott Schreiman, prezident a generální ředitel společnosti Kerio Technologies, Inc. “Výhody poskytované v souvislosti se statutem Gold Certified Partner nám umožní pokračovat ve zdokonalování našich služeb, které nabízíme zákazníkům po celém světě.”

“Zákazníci hledají partnerské společnosti, které dokáží překlenout mezeru mezi jejich obchodními požadavky a technologickými možnostmi,” říká Allison Watson, viceprezidentka společnosti, která v Microsoft Corp. vede skupinu Worldwide Partner Sales and Marketing. “Potřebují věřit společnosti, která dokáže fungovat jako odborný poradce pro jejich dlouhodobé strategické plány v oblasti technologií. Společnosti se statutem Microsoft Gold Certified Partner, které mají odborné znalosti a školení a podporu od firmy Microsoft, jsou zárukou dobré zkušenosti zákazníků s našimi technologiemi. Na základě prokázání svých odborných znalostí a dovedností uznává ode dneška firma Microsoft společnost Kerio Technologies jako nový subjekt se statutem Gold Certified Partner.”

Jedním z požadavků k obdržení statutu Gold Certified Partner, které musela společnost Kerio splnit, bylo získat tzv. Microsoft Competency (kvalifikaci). Tyto "kvalifikace" slouží zákazníkům hledajícím určitý druh řešení pro lepší rozlišení zkušeností partnerské společnosti s různými technologiemi firmy Microsoft. Každá "kvalifikace" má svůj vlastní soubor požadavků a výhod, které přesně reprezentují konkrétní dovednosti a služby, jenž partnerské společnosti do technologického průmyslu přinášejí. Společnosti se statutem Microsoft Gold Certified Partner, které získaly kvalifikaci ISV/Softwarová řešení, jsou úspěšné ve vývoji a prodeji softwaru založeném na technologiích Microsoftu.

Microsoft Partner Program byl spuštěn v říjnu 2003. Program nabízí jednoduchý integrační systém, který posuzuje odborné znalosti a dovednosti partnerů, odměňuje celkový vliv, který partneři na trhu s technologiemi mají, a přispívá k úspěchu partnerských společností.

Váš názor | Hitachi konsoliduje výrobu pevných disků

Témata článku: Microsoft, Technologická společnost, Kerio, Znalost, Technologická firma, Partner, Odborná znalost, Scott, Gold

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší