Kerio Technologies uzavřelo spolupráci se společností Notify Technology

Santa Clara, Kalifornie, USA, 3. května 2007 – Kerio Technologies Inc. oznámilo uzavření spolupráce s Notify Technology (OTC: NTFY), díky níž mají nyní zákazníci Kerio MailServeru konektivitu i se smartphony značky BlackBerry. Mobilní profesionálové budou nyní moci používat svůj oblíbený BlackBerry od společnosti Research In Motion (RIM) (NASDAQ: RIMM) a synchronizovat své e-maily, kalendáře, kontakty a úkoly (PIM) se svým Kerio MailServerem.
Kerio Technologies uzavřelo spolupráci se společností Notify Technology

Kerio MailServer, zaměřený na potřeby malých a středně velkých podniků, je groupwarový server, který poskytuje e-maily, kontakty, kalendáře a úkoly.  Kerio MailServer v sobě obsahuje antivirové a antispamové funkce, zálohování a archivaci a poskytuje komplexní e-mailovou bezpečnost.

Notify nabízí řešení NotifyLink pro Kerio ve dvou verzích. První z nich, edice NotifyLink “On-Premise”, vyžaduje instalaci za zákazníkovým firewallem a druhá, edice NotifyLink Enterprise “On Demand”, je hostingovou službou společnosti Notify pro organizace všech velikostí, která zásadně omezuje potřebu technické podpory a hardwarové požadavky oproti verzi “On Premise“.

“Jsme nadšeni tím, že poskytujeme první mobilní řešení, které nabídne zákazníkům Keria bezdrátový e-mail a synchronizaci kalendářů, kontaktů a úkolů na jakémkoliv smartphonu BlackBerry,” řekl Paul DePond, President a CEO společnosti Notify Technology. “Zákazníci Kerio MailServeru mají možnost využít buďto verzi “On Premise” nebo “On Demand” našeho řešení NotifyLink Enterprise pro Kerio MailServer.”

“NotifyLink dovršil transformaci Kerio MailServeru na mobilní groupwarový server poskytující bezdrátový e-mail pro všechna oblíbená mobilní zařízení,” prohlásil Scott Schreiman, CEO společnosti Kerio Technologies. “Řešení On Demand umožní našim zákazníkům začít s takovým minimem, jako je jeden bezdrátový uživatelský účet. NotifyLink je skvělým obchodním řešením pro malé podniky.”

Váš názor Další článek: Microsoft uvádí novou řadu produktů System Center

Témata článku: Bezpečnost, Bezdrátové řešení, Scott, Mobilní verze, Kerio, Skvělé řešení

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší