Kerio Technologies restrukturalizovalo oddělení Marketing & Sales

22. září 2005
Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici
Plzeň – 22. 9. 2005 – Společnost Kerio Technologies, výrobce poštovního serveru a firewallu pro malé a středně velké podnikové sítě, reorganizovala k 1. srpnu 2005 strukturu oddělení obchodu. Vedoucím oddělení se stal Miroslav Křen, CEE Marketing & Sales Manager. Ten bude odpovídat za jeho vedení a kromě reprezentace produktů Kerio na trzích zemí střední a východní Evropy, které do jeho kompetence spadají od roku 2003, kdy do společnosti Kerio Technologies nastoupil, bude mít nově na starosti rovněž region České republiky a Slovenska.
Kerio Technologies restrukturalizovalo oddělení Marketing & Sales

„Svoji novou úlohu považuji za velikou výzvu a věřím, že potenciál regionu střední a východní Evropy využijeme maximálně. Asi není nutné zdůrazňovat, že se středoevropský region dynamicky rozvíjí, meziroční nárůst investic do IT je zde větší než ve většině západoevropských zemí, a i proto se naše tržby každoročně zvyšují v průměru o 150 %. V následujících letech chci zejména stabilizovat naši distribuční a partnerskou síť a minimálně zachovat současný růst tržeb,“ prohlašuje Křen.

 

Změny proběhly i na dalších pozicích. Post Marketing Managera obsadila Helena Pelcová, která je zodpovědná za marketing a public relations. Stejně tak jako ve své centrále v Kalifornii a kanceláři v britské Cambridgi, i česká pobočka Kerio Technologies bere styk s veřejností do svých rukou.

 

Nově vzniklou pozici Channel Sales Managera pro ČR a SR zaujal Jaroslav Sühs, jehož úkolem je zejména rozvíjet partnerský program a kanál certifikovaných partnerů.

 

Kerio má také novou Sales Managerku. O síť necertifikovaných Kerio business partnerů a VIP zákazníky bude pečovat Linda Vaňková.

 

O společnosti Kerio Technologies

Společnost Kerio Technologies (www.kerio.com) působí na trhu zabezpečení internetové komunikace od roku 1997. Vyvíjí softwarové řešení poštovních serverů a firewallů pro malé a středně velké podnikové sítě. Kerio sklízí úspěchy i na personálním poli, v květnu 2005 se umístilo na 1. místě v soutěži Nejlepší zaměstnavatelé České republiky 2005. Společnost má centrálu v kalifornské Santa Claře a pobočky v České republice a Velké Británii. Mezi partnery společnosti Kerio Technologies při vývoji softwarových technologií patří firmy McAfee a Internet Security Systems.

Váš názor | Oživeno: Firefox 1.0.7 k dispozici

Témata článku: Kerio, Linda, Helena

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší