Kerio Technologies má nejlepší personální projekt

Plzeň – 27. května 2005 – Společnost Kerio Technologies, výrobce poštovního serveru a firewallu pro malé a středně velké podnikové sítě, se se svým Personálním a motivačním systémem Kerio umístila na nejvyšší příčce v kategorii Systém rozvoje a odměňování v soutěži Credit Suisse Zaměstnavatel roku 2005. Výkonný ředitel společnosti Kerio Technologies si rovněž odnesl Cenu personalistů, za prezentaci nominovaného projektu.
Kerio Technologies má nejlepší personální projekt

Personální projekt Keria se týká zaměstnanců firmy na všech úrovních, zahrnuje adaptační proces, průběžné hodnocení i plánování kariérního růstu. Součástí motivačního programu je také celá řada mimořádných prémií v podobě přidané dovolené, kulturních a sportovních akcí, jazykového a odborného vzdělávání nebo stáží na zahraničních pobočkách a v partnerských firmách. Personální a motivační systém Kerio byl již dříve oceněn jako nejlepší personální projekt v Plzeňském kraji v krajském kole soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel regionu 2005.

„Toto ocenění je pro nás velmi významné. Celý projekt byl koncipován s cílem zavést jasné vztahy a  kompetence a zejména uvést v život systém rozvoje našich zaměstnanců a jejich postup v rámci firemní struktury a hierarchie. O úspěšnosti projektu mohou mluvit zejména naši zaměstnanci, kteří tento systém se mnou budovali. Fakt že náš projekt ocenila i odborná porota mě těší dvojnásob a je mi důkazem, že jdeme po správné cestě,“ reagoval na ocenění personálního projektu Martin Sýkora, výkonný ředitel Kerio Technologies Czech Republic.

Personální projekty, přihlášené do soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel regionu 2005, hodnotí odborná porota na základě informací poskytnutých přihlášenými firmami, výsledků projektů, zavedeného funkčního systému nebo celkového přístupu, který přinesl přidanou hodnotu dané firmě.

Cílem soutěže Credit Suisse Zaměstnavatel roku je zvýšit povědomí o významu rozvoje lidských zdrojů a jeho vlivu na podnikání, podpořit image dobrých zaměstnavatelů, upozornit na dodržování podnikatelské etiky v oblasti personálního řízení a poukázat na nutnost rozvoje v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Do celostátního kola soutěže bylo nominováno 60  společností, vybraných na základě paritního zastoupení v TOP 200 největších firem (co do počtu zaměstnanců) v České republice. Z každého kraje v ČR (14) postupují do celostátního kola vždy minimálně 2 společnosti a to ty, které se v regionálním kole umístily na prvním a druhém místě.

V české pobočce Kerio Technologies pracuje v současnosti více než 70 zaměstnanců, celosvětově zaměstnává Kerio téměř 100 pracovníků. Vývoj softwarových produktů Keria se odehrává výhradně v České republice, proto také největší část pracovníků tvoří vysoce specializovaní vývojáři a odborníci na síťovou problematiku a bezpečnost.

Váš názor Další článek: Computex: Dvoujádrové Athlony 64 X2 na trhu - drahé, ale výkonné

Témata článku: Bezpečnost, Správný rozvoj, Nejlepší cesta, Největší projekt, Celá republika, Vybraná oblast, Lidský zaměstnanec, Dobrá cesta, Zaměstnanci, Přihlášení, Nejlepší zastoupení, Credit, Lidský pracovník, Kerio


Určitě si přečtěte

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

Wi-Fi 6 konečně začíná dostávat smysl. Poradíme, jak ji využít

** Na trh míří první levné Wi-Fi 6 routery ** Nabídka zařízení, zejména notebooků, každý den roste ** Poradíme, jak nejlépe přejít s domácností na Wi-Fi 6

Tomáš Holčík | 28

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

Google dosáhl revolučního milníku v kvantové nadvládě. IBM ale nesouhlasí

** Google představil nový kvantový čip s 53 qubity ** Oznámil, že díky němu lidstvo poprvé dosáhlo kvantové nadvlády ** IBM toto tvrzení zlehčuje

Karel Javůrek | 15


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky