Kerio sjednocuje obsah a konverzaci pomocí Samepage.io

Kerio sjednocuje obsah a konverzaci pomocí Samepage.io

Kerio představilo Samepage.io, cloudovou službu, která poskytuje pokročilé nástroje pro sociální spolupráci, sdílení souborů a projektové řízení a pomáhá společnostem lépe spolupracovat. Samepage, dostupná na www.samepage.io, usnadňuje sdílení a spolupráci na dokumentech, souborech, poznámkách, diskusích a multimediálním obsahu.

Samepage zaujímá zásadně odlišný přístup k týmové spolupráci, mění stereotypy o tom, jak se tvoří projektové týmy, jak lidé o projektech mezi sebou diskutují a jak společně vytvářejí a sdílejí obsah. Samepage pomůže odstranit překážky v týmové spolupráci, které existují u mnoha konkurenčních řešení. Je to škálovatelná platforma, která slouží jako centrální místo pro všechny novinky, diskuse, obsah a dokumenty týkající se jednotlivých projektů.

„Samepage představuje obrat v sociální spolupráci,“ řekl Scott Schreiman, CEO společnosti Kerio Technologies. „Jde o mnohem více, než pouhé sdílení souborů. Jedinečná struktura stránek umožňuje uživatelům vytvářet, sdílet a zdokonalovat obsah za použití konverzačních prvků, které činí projekty transparentnějšími. Samepage si každý velmi rychle osvojí. Služba je navíc zabezpečená a splňuje požadavky současného obchodního prostředí.“

Jakým způsobem Samepage zlepší sdílení obsahu a spolupráci mezi členy týmu?

·Spolupráce ve firmách se zásadně zrychlí – komentáře vztahující se ke konkrétnímu obsahu zajistí, že konverzace zůstane organizovaná.Novinky poskytnou ucelené vlákno komentářů k danému tématu. Všichni členové týmu vědí, v jakém stavu se projekt nachází, a mohou ihned reagovat.

·Kreativitě se meze nekladou – kdykoliv, kdekoliv a navíc online. Díky zabezpečenému přístupu z jakéhokoliv prohlížeče či mobilního zařízení mohou uživatelé vytvářet, sdílet a neustále zdokonalovat své nápady. Mohou vytvářet text, tabulky, seznamy úkolů a událostí, galerie obrázků, multimediální a html obsah přímo ve stránce prohlížeče.

·Bezpečné sdílení souborů a ukládání - e-mailovým přílohám odzvonilo. Místo toho uživatelé se svými kolegy synchronizují knihovny souborů, nebo myší přetáhnou soubor do okna prohlížeče a pošlou na něj odkaz svým kolegům. Ať tak či onak, už se nemusí starat o to, jaká verze je nejaktuálnější.

V současné chvíli je Samepage dostupná ve dvou balíčcích. Starter Plan je zdarma, s neomezeným počtem uživatelů a v základu obsahuje až 10 GB úložného prostoru. Firmy, které vyžadují větší úložiště, mohou upgradovat na Premium Plan, kde je cena 10 USD za 1 uživatele měsíčně, přičemž s každým zakoupeným uživatelem dojde k navýšení velikosti sdíleného úložného prostoru o 10 GB. Rozšíření sdíleného úložného prostoru je možné zakoupit také samostatně za 5 USD měsíčně za každých dalších 10 GB.

Registrace do Samepage je dostupná na www.samepage.io.

Další článek: Microsoft spustil Modern.ie. Zkontroluje chyby na webu

Témata článku: Scott, Úložný prostor, Sdílení, Obsah, Sdílený soubor, E-mailová konverzace, Dostupný soubor, Neomezený přístup


Určitě si přečtěte

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

Čím nahradit Total Commander: 11 správců souborů nejen pro profíky

** Total Commander je fernomén mezi správci souborů ** Našli jsme 11 povedených alternativ ** Zvládnou to samé a ke všemu jsou většinou zadarmo

Karel Kilián | 86

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

Zapomeňte na kometu, české nebe každý den křižují mnohem zajímavější kousky

** České nebe každý den křižuje hromada exotických letounů ** Na populární mapě Flightradar24 je ale nenajdete ** Jsou to vojenské letouny USA, UK a NATO

Jakub Čížek | 37


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11