Kerio představuje nové distributory

Společnost Kerio Technologies s.r.o., přední inovátor na poli softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dnes oznámila jména nových distributorů v Asii, na Středním východě a ve východní Evropě. Společnost podepsala smlouvy o distribuci produktů Kerio MailServer and Kerio WinRoute Firewall se společnostmi Asiasoft Hong Kong Limited, Software China, ADAOX (Spojené arabské emiráty), Axoft (Turecko) a ASBIS (východní Evropa). Tato spolupráce napomůže rozšíření produktů Kerio, softwaru pro komunikaci a síťovou bezpečnost, na další světové trhy. Distributoři představí Partnerský program Kerio svému prodejnímu kanálu, budou zajišťovat lokalizovanou technickou podporu a pomohou vyškolit nové obchodní partnery. Prodejci z těchto regionů získají přístup k výhodám Partnerského programu Kerio a marketingové podpoře.

„Letos jsou pro nás investice do malých rozvíjejících se technologických trhů zcela zásadní,“ řekl Miroslav Křen, Vice President of Worldwide Sales společnosti Kerio Technologies. „Spoluprací s těmito partnery budeme moci účinně využít jejich znalostí místních trhů, rozšíříme síť prodejců produktů Kerio a společně dosáhneme plánovaného objemu prodeje v sektoru malých a středně velkých organizací.“

Asiasoft Hong Kong Limited (www.asiasoft.com.hk/)

„Asiasoft Hong Kong a Kerio očekávají, že prvotřídními službami a softwarovým řešením společně rychle proniknou na trh produktů pro malé a střední firmy (SMB) v Hong Kongu,“ říká David Au Yeung, Managing Director of Asiasoft Hong Kong Limited. Asiasoft Hong Kong nabídne malým a středním podnikům v Hong Kongu a Macau velmi kvalitní, jednoduchá řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost.

Software China (www.softwarechn.com/)

„Těšíme se, že spolupráce se společností Kerio poskytne vertikálním trhům pro malé až středně velké podniky flexibilní řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, která budou lokalizovaná a okamžitě dostupná našim zákazníkům,“ říká Jesse Liu, CEO of Software China. Software China nabízí široké síti prodejců a klientů poradenství, technické posudky a podporu v celé Číně.

ADAOX (www.adaox.com)

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme podepsat spolupráci s Kerio Technologies. Pomůže nám rozšířit naše portfolio produktů pro síťovou bezpečnost,” říká Neo Neophytou, Managing Director společnosti ADAOX, se sídlem na Středním východě. „Naši zákazníci na Středním východě očekávají od ADAOXu jen ty nejlepší technologie, spolehlivost a přístup zaměřený na zákazníka. Spolupráce s Keriem nám umožní zlepšit naše služby. Trh s produkty pro malé a střední podniky v tomto regionu rychle roste, a tak jsou produkty Kerio MailServer a Kerio WinRoute Firewall velmi žádané.“ ADAOX je distributorem, který nabízí softwarová řešení a služby pro síťovou bezpečnost na Středním východě.

Axoft Company (www.axoft.ru)

„Trh IT rostl za posledních pět let meziročně v průměru o 10%. V roce 2008 dosáhl trh informačních a komunikačních technologií 19,1 miliard Eur a Turecko se stalo cílem IT investic,“ říká Vadim Korolkov, CEO společnosti Axoft, Rusko. „Nová distribuční smlouva pro Turecko, založená na dlouhodobé úspěšné spolupráci společností Kerio a Axoft Russia, je přirozeným krokem k rozšíření našeho partnerství na tomto významném a rostoucím trhu.“

ASBISc Enterprises PLC (www.asbis.com)

„Produkty společnosti Kerio jsou experty a uživateli považovány za vysoce bezpečná, stabilní, jednoduše obsluhovatelná a cenově příznivá řešení pro široká spektra síťových prostředí,“ říká Laurent Journoud, Executive Vice President for Sales and Marketing společnosti ASBIS. „Jsme velice potěšeni, že jsme uzavřeli distribuční dohodu se společností Kerio a můžeme tak rozšířit naše portfolio softwarových řešení pro malé a střední firmy o kvalitní a snadno použitelné produkty pro internetovou komunikaci a zabezpečení sítí.” ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASBIS) sídlí na Kypru a má pobočky ve 26 zemích.

Partnerský program Kerio je určen prodejcům, kteří se zaměřují na prodej a podporu řešení pro malé a středně velké podniky. Nabízí komplexní výhody jako např. obchodní a marketingové nástroje, certifikace, technickou podporu a tréninkové programy.

Více informací na http://www.kerio.cz/partners

Další článek: Nová Miranda IM 0.8.2 vylepšuje podporu Jabberu a MSN

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , ,