Kerio MailServer je připraven na Windows 7

Kerio MailServer je připraven na Windows 7

Produkt Kerio MailServer získal certifikaci pro Microsoft Windows 7. Kerio MailServer pomáhá společnostem zvyšovat produktivitu díky efektivnější práci s e-mailem, kalendářem, kontakty a úkoly ve většině mobilních zařízení a desktopových klientech.

Společnost Kerio Technologies, přední inovátor v oblasti bezpečnosti informačních technologií a e-mailové komunikace, dnes oznámila, že produkt Kerio MailServer, multiplatformní server pro e-mailovou komunikaci a spolupráci, získal certifikaci pro Microsoft Windows 7. Kerio MailServer pomáhá společnostem zvyšovat produktivitu díky efektivnější práci s e-mailem, kalendářem, kontakty a úkoly ve většině mobilních zařízení a desktopových klientech.

Kerio Outlook Connector – doplněk aplikace Microsoft Outlook pro využití groupwarových funkcí Kerio MailServeru – byl rovněž aktualizován pro Windows 7. Klienti tak mohou bez obav aktualizovat své pracovní stanice na nový operační systém Windows 7 a využívat snadného přístupu k e-mailu, kalendářům, kontaktům a úkolům buď v aplikaci Microsoft Outlook s doplňkem Kerio Outlook Connector, anebo prostřednictvím rozhraní Kerio WebMail v libovolném WWW prohlížeči. Kerio WebMail je plnohodnotný groupwarový klient, který může být použit v běžném WWW prohlížeči bez nutnosti jakékoliv instalace a konfigurace.

“Windows je jen jedna z platforem, které Kerio MailServer podporuje, a jsme skutečně rádi, že můžeme nabídnout malým a středním firmám svobodnou volbu platformy, která nemá u naší konkurence obdoby,” řekl Dušan Vítek, VP of Marketing společnosti Kerio Technologies.

Kerio MailServer je nabízen od 10.480,- Kč za licenci pro 10 uživatelů s možností rozšíření licence od 420,- Kč za každého dalšího uživatele (ceny jsou uvedeny bez DPH).

Bližší informace naleznete na adrese: www.kerio.cz/kms.

Témata článku: Microsoft Outlook, Svobodný přístup, Webmail, E-mailový klient, Kerio

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje