Kerio MailServer doručuje obchodní e-maily na nový Apple iPhone

Kerio MailServer doručuje obchodní e-maily na nový Apple iPhone

Santa Clara, Kalifornie, 24. července 2007 - Kerio Technologies Inc., výrobce poštovního a groupwarového řešení pro malé a středně velké organizace, dnes oznámil vydání nového Kerio MailServeru, jenž přemění iPhone, nový telefon společnosti Apple, v moderní přístroj, který je možné využít i pro práci. Nová verze Kerio MailServeru umožňuje uživatelům na platformách Windows a Mac nativně synchronizovat e-maily, kalendáře a kontakty se svým Apple iPhonem.

"Lidé mimo kancelář či na cestách mohou nyní dostávat své pracovní e-maily a data z Kalendáře a Kontaktů z Kerio MailServeru přímo na svůj iPhone, a to kdekoliv se právě nacházejí," řekl Martin Viktora, CTO společnosti Kerio Technologies. "Mohou synchronizovat svá groupwarová data mezi serverem a svým iPhonem za použití desktopových klientů jak Windows tak i Mac, což v současné době jiná groupwarová řešení nenabízejí."

E-mail je dostupný přes bezdrátovou síť společnosti AT&T nebo přes WiFi. Kalendáře a kontakty lze synchronizovat prostřednictvím programu iTunes přes kabelové spojení s Microsoft Outlookem na Windows a programy Apple Address Book a iCal na platformě Mac OS X.

"Je skvělé, že se moji zákazníci používající Kerio MailServer mohou těšit z řešení, které je cenově příznivé a snadné na používání a které nyní spolupracuje s novým iPhonem," řekl Steve Sande, Prezident společnosti Raven Solutions, konzultační firmy v oblasti IT v Denveru v Coloradu, USA.

Kerio MailServer poskytuje bezdrátový e-mail a synchronizaci kontaktů, kalendářů a úkolů také pro zařízení založená na technologiích Windows Mobile, Palm, Symbian a řešení BlackBerry.

Témata článku: Apple, Windows, iPhone, Kerio, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, Apple Mac, Raven, Viktor, Colorado, Denver

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky