Kerio MailServer doručuje obchodní e-maily na nový Apple iPhone

Kerio MailServer doručuje obchodní e-maily na nový Apple iPhone

Santa Clara, Kalifornie, 24. července 2007 - Kerio Technologies Inc., výrobce poštovního a groupwarového řešení pro malé a středně velké organizace, dnes oznámil vydání nového Kerio MailServeru, jenž přemění iPhone, nový telefon společnosti Apple, v moderní přístroj, který je možné využít i pro práci. Nová verze Kerio MailServeru umožňuje uživatelům na platformách Windows a Mac nativně synchronizovat e-maily, kalendáře a kontakty se svým Apple iPhonem.

"Lidé mimo kancelář či na cestách mohou nyní dostávat své pracovní e-maily a data z Kalendáře a Kontaktů z Kerio MailServeru přímo na svůj iPhone, a to kdekoliv se právě nacházejí," řekl Martin Viktora, CTO společnosti Kerio Technologies. "Mohou synchronizovat svá groupwarová data mezi serverem a svým iPhonem za použití desktopových klientů jak Windows tak i Mac, což v současné době jiná groupwarová řešení nenabízejí."

E-mail je dostupný přes bezdrátovou síť společnosti AT&T nebo přes WiFi. Kalendáře a kontakty lze synchronizovat prostřednictvím programu iTunes přes kabelové spojení s Microsoft Outlookem na Windows a programy Apple Address Book a iCal na platformě Mac OS X.

"Je skvělé, že se moji zákazníci používající Kerio MailServer mohou těšit z řešení, které je cenově příznivé a snadné na používání a které nyní spolupracuje s novým iPhonem," řekl Steve Sande, Prezident společnosti Raven Solutions, konzultační firmy v oblasti IT v Denveru v Coloradu, USA.

Kerio MailServer poskytuje bezdrátový e-mail a synchronizaci kontaktů, kalendářů a úkolů také pro zařízení založená na technologiích Windows Mobile, Palm, Symbian a řešení BlackBerry.

Váš názor Další článek: Samsung představí hybridní Blu-ray a HD-DVD přehrávač

Témata článku: Apple, Windows, iPhone, Skvělé spojení, Viktor, iPhone 4, Bezdrátové řešení, Snadná cesta, iPhone 5, Kerio, Nový iPhone, Colorado, Santa Clara, iPhone 6, Apple Mac, iPhone 7, Raven, Denver, Skvělé řešení


Určitě si přečtěteAktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky