Kerio Connect získal certifikaci pro Windows 7 a Windows Server 2008

Kerio Connect získal certifikaci pro Windows 7 a Windows Server 2008

Nová verze produktu pro e-mailovou komunikaci a spolupráci od Kerio Technologies je optimalizovaná pro nejnovější verze systémů Windows

Společnost Kerio Technologies, přední poskytovatel světově uznávaných softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dnes oznámila získání dvou nových certifikací produktu Kerio Connect pro systémy Microsoft Windows. Kerio Connect splňuje kritéria “Works With Windows Server 2008 R2” a nyní je také cerifikován pro systém Windows 7. Kerio Connect 7 nabízí funkci distribuované domény, která umožňuje rozložit e-mailovou doménu na servery na pobočkách firmy. Podpora nejnovějších operačních systémů společnosti Microsoft pomáhá zákazníkům udržovat maximální výkon a úroveň zabezpečení.

Operační systém Windows volí většina malých a středních firem. Ty však často pořizují serverovou platformu pouze do centrály, zatímco v malých pobočkách chtějí provozovat Kerio Connect na systému Windows 7.

Kerio Connect spolupracuje s Microsoft Active Directory, poskytuje mobilní e-mail prostřednictvím protokolu Exchange ActiveSync a plně podporuje aplikaci Microsoft Outlook.

“Společnost Kerio Technologies plní svůj závazek dodávat kvalitní multiplatformní produkty zákazníkům a obchodním partnerům po celém světě,” říká Dušan Vítek, viceprezident pro globální marketing společnosti Kerio Technologies. “Získání těchto prestižních certifikací zdůrazňuje naše technologické kvality a zaměření na platformu Windows.”

Kromě Windows lze Kerio Connect provozovat také na operačních systémech Mac OS X a Linux a rovněž je k dispozici jako virtuální zařízení pro platformy VMware a Parallels. Produkt Kerio Connect představuje kompletní groupwarové řešení včetně antivirové kontroly, antispamové ochrany, automatického zálohování a archivace pošty. Kerio Connect se prodává za cenu od 8270,- Kč za licenci pro 5 uživatelů, licenci lze rozšířit za cenu od 442,- Kč za uživatele (ceny bez DPH). Další informace naleznete na WWW stránkách: http://www.kerio.cz/cz/connect.

Další článek: Dejte si pozor na obchodní podmínky některých e-shopů, varuje ČOI

Témata článku: Kerio, Works, Nejnovější produkt

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší