Kerio a DATASYS navázaly spolupráci v oblasti faxové komunikace

17. června 2007
Open Sound System je OSS
Kerio a DATASYS navázaly spolupráci v oblasti faxové komunikace

PLZEŇ – 15. června 2007 - Společnosti Kerio Technologies a DATASYS oznámily dohodu o vzájemné spolupráci, která přináší zákazníkům vylepšené služby v oblasti firemní komunikace. Firmy se domluvily na integraci dvou svých špičkových řešení, která nyní sjednocují e-mailovou    a faxovou komunikaci. Toto řešení je určeno pro sektor malých a středních firem.

Vyspělý a uživatelsky přátelský produkt Kerio MailServer, nejmodernější zabezpečený poštovní server s groupwarovými vlastnostmi, který výrazně zjednodušuje proces zpracování emailových zpráv, je rozšířen integrovaným faxovým řešením FaxChange od společnosti DATASYS.

„Integrace FaxChange s Kerio MailServerem pomůže firmám výrazně snížit a zpřehlednit náklady na faxový provoz,“ řekla Helena Pelcová, Marketing Manager společnosti Kerio Technologies.  „Oba produkty dohromady dokáží nyní přetvořit firmu na bezpapírovou kancelář.“

Řešení výrazně zjednodušuje komunikaci, zvyšuje její efektivitu a umožňuje uživatelům plně se soustředit na zadané úkoly. Faxy jsou snadno zpracovávány jako emaily, což přináší vyšší spolehlivost a bezpečnost faxování.

Váš názor | Open Sound System je OSS

Témata článku: Bezpečnost, Malá spolehlivost, Firemní komunikace, Helena, Kerio, Plzeň

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší