Katalog ubytovacích zařízení Hotel Guide 2006 v novém kabátě

Brno, 16. ledna 2006 – Vydavatelský dům Computer Press, a. s., uvedl na trh další vydání unikátního ubytovacího průvodce HotelGuide ve změněné podobě.
Katalog ubytovacích zařízení Hotel Guide 2006 v novém kabátě

Letošní již 14. vydání Hotel Guide 2006 doznalo významných změn co do rozměrů, tak obsahu. Kniha je jako každoročně v trojjazyčné mutaci – česky, anglicky a německy. Po 6 letech katalog prošel inovací k jinému formátu a novým průvodcům. Hotel Guide 2006 obsahuje více než 5 000 údajů o ubytovacích a ostatních zařízeních včetně velkého množství plošných inzerátů jednotlivých zařízení. Katalog je rozdělen na ubytovací zařízení – hotely, pensiony, apartmány, motely a kempy, dále na kongresová zařízení, lázeňská zařízení společně s kompletním přehledem lázeňských míst v ČR a restaurace jako inspirace možností, kde se stravovat.

 

„Na základě zájmu našich partnerů jsme v letošním roce přidali dalšího průvodce, a to samostatný oddíl všech golfových hřišť v ČR, který je zpracován obdobným způsobem jako ubytovací zařízení včetně všech kontaktních a informačních údajů.“ komentuje Miloslav Pecho, ředitel HotelGuide a dodává: „Vzhledem k velmi poptávaným údajům o turistických tipech je tento průvodce v letošním roce oproti loňskému (premiérovému vydání) rozšířen na 378 turistických tipů včleněných do 17 zájmových okruhů. Katalog je rozdělen přehledně po jednotlivých krajích, kde uživatel nalezne všechny relevantní informace o kraji, spádovou mapu kraje v mapě ČR, odkazy na turistické tipy v kraji, přehled příslušných informačních center a jednotlivé katalogizované záznamy o ubytovacích a ostatních zařízeních. Další novinkou je, že k vybraným distribucím bude jako bonus přiložen Autoatlas ČR 1:200 000 včetně plánů 41 měst a GPS lokalizací.“

Témata článku: Guide, Pension, GPS mapy, Jednotlivá města

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí