Kasa.cz spouští předvánoční službu Daruj bez obav

Kasa.cz spouští předvánoční službu Daruj bez obav

Přední český internetový prodejce Kasa.cz spouští dosud unikátní službu na českém trhu - možnost vrácení či výměny vánočního dárku, kterým se zákazníci nestrefili do vkusu obdarovaného.

Služba s příznačným názvem Daruj bez obav platí pro všechno zboží zakoupené na Kasa.cz od současnosti až do Štědrého dne. Na vrácení či výměnu zboží mají přitom zákazníci dost času až do 13. ledna 2013. Vracené zboží však nesmí být rozbalené a zákazníci jej musí vrátit i s fakturou, která prokáže, že bylo skutečně zakoupené na Kasa.cz.

Klepněte pro větší obrázek

Nadstandardní služby jsou pro internetový portál Kasa.cz doslova příslovečné. Jako jeden z mála obchodníků nabízí možnost odstoupení od smlouvy v prodloužené lhůtě 30 dní od zakoupení zboží, a to nejen zákazníkům z řad fyzických osob, ale i osobám právnickým. Zároveň Kasa.cz zavedla i možnost automatické výměny reklamovaného zboží za nový kus v případě, že k reklamaci dojde již do 30ti dnů od internetového nákupu. Z interních průzkumů totiž vyplynulo, že až 27 % všech závad se projeví hned v prvním měsíci užívání zboží.

„Služba Daruj bez obav je bezplatná, zákazníci musí jen dodržet stanovenou lhůtu a nerozbalené zboží dodat do některé z našich prodejen Kasahouse, které se nacházejí v Praze na Černém Mostě, v Čestlicích, v Brně a v Ostravě,“ uvedla Jitka Součková, tisková mluvčí Kasa.cz a dodala: „Očekáváme, že zákazníci tuto službu ocení, protože jim dává jistotu, že svým blízkým darují skutečně to, co je potěší.“

Další článek: Google má první aplikaci pro Windows 8 (video)

Témata článku: Bezplatná možnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší