KARAT Software se zařadila mezi nejstabilnější firmy ČR

KARAT Software se zařadila mezi nejstabilnější firmy ČR

Společnost KARAT Software získala v rámci hodnocení firem CZECH TOP 100, které vyhlašuje ČEKIA – poskytovatel ekonomických informací, nejvyšší možné ocenění a zařadila se tak mezi nestabilnější firmy v České republice.

„Velice mě těší, že naše společnost získala nejvyšší možné ratingové hodnocení AAA Excellent v rámci prestižního ocenění ČEKIA Stability Award. Znamená to, že patříme mezi nejstabilnější společnosti na českém trhu. Je to pozitivní informace pro naše obchodní partnery, zaměstnance a pro management firmy“, řekl Branislav Ludva, generální ředitel společnosti KARAT Software.

Ocenění ČEKIA Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Vyjadřuje její současný stav, finanční situaci, a to včetně predikce budoucího rizika. Výrazně zvyšuje důvěryhodnost a prestiž firem na trhu. Zároveň deklaruje, že společnost, která toto ocenění používá, praktikuje politiku otevřené komunikace, poskytuje dostatek informací v posledních výsledcích hospodaření nebo vlastnické struktuře.

U Lenova se modernizovalo, koukněte na nové stroje [CES]

Témata článku: Budoucí zaměstnanec, Karat, Možné riziko, Aaa, Nejstabilnější stav

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší