KARAT Software generálním partnerem 5. ročníku mezinárodní konference SIS 2008

KARAT Software generálním partnerem 5. ročníku mezinárodní konference SIS 2008

Společnost KARAT Software a.s., výrobce komplexního podnikového informačního systému KARAT, se v letošním roce stala generálním partnerem mezinárodní konference SIS 2008, která se uskuteční ve dnech 14.-15.dubna 2008 v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Součástí nabitého dvoudenního programu 5. ročníku konference Svět informačních systémů 2008 bude i představení IS KARAT produkt manažerem společnosti KARAT Software Markem Hejnou. Praktické zkušenosti z výběru, implementace a užívání IS KARAT přednese ing. Al-Dabagh, ředitel akciové společnosti BENEŠ a LÁT (slévárenská a strojírenská výroba dílů pro automobilový průmysl) formou případové studie.

Mezinárodní konference Svět informačních systémů je největší pravidelnou odbornou akcí ve zlínském regionu určenou pro širokou veřejnost, která se zabývá aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu. Programově je zaměřena na využití moderních informačních systémů a technologií k podpoře konkurenceschopnosti výrobních a obchodních organizací. Konferenci každoročně navštíví více jak 500 účastníků. Více informací na http://sis.cvis.cz/

Váš názor Další článek: UPC nabízí dva kanály v HD rozlišení

Témata článku: Software, Moderní svět, Výrobce automobilů, Automobilový průmysl, Široká veřejnost, Karat

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší