KARAT Software bude využívat specializovaná řešení v oblasti RFID a čárových kódů od společnosti Barco

KARAT Software bude využívat specializovaná řešení v oblasti RFID a čárových kódů od společnosti Barco

Společnosti Barco, integrátor čárových kódů a RFID technologií a KARAT Software, výrobce a dodavatel informačních systémů v České republice a na Slovensku se dohodly na obchodní spolupráci v oblasti dodávek technologií čárových kódů a RFID.

KARAT Software se řadí mezi nejvýznamnější výrobce a dodavatele informačních systémů na trhu České a Slovenské republiky. Příležitost nabídnout zákazníkům a implementačním partnerům společnosti KARAT Software specializovaná progresivní řešení byla hlavním motivem ke spolupráci obou firem. „V tuto chvíli máme více jak 2000 instalací v ČR a na Slovensku. Jelikož se nám v posledních letech stále více množí požadavky na specializovaná řešení v oboru automatické identifikace, rozhodli jsme se v této oblasti rozšířit seznam našich obchodních partnerů o zkušeného a spolehlivého partnera s dlouholetými zkušenostmi v oboru. Portfolio společnosti Barco navíc zahrnuje produkty pro nejrůznější aplikace a značky s velmi dobrými výkonovými parametry. Díky spolupráci se společností Barco budeme moci našim zákazníkům nabídnout profesionální řešení a podporu s vyšší efektivitou,“ upřesnil motivaci ze strany společnosti KARAT Software ředitel pro strategii a marketing Vladimír Prinke.

Technologie RFID a čárových kódů nabízejí firmám nové možnosti automatické identifikace a mobility sběru dat. Tyto systémy patří v oblasti IT mezi dynamické a rozvíjející se obory a jsou ve stále větší míře nasazovány napříč všemi obory jak v malých tak i velkých firmách, výrobních i servisních organizací. Mezi hlavní motivy patří zvýšení automatizace procesů, zlepšení kontroly a přesnosti provádění operací a zvýšení úrovně služeb pro zákazníky. „Řešení využívající technologie čárového kódu a RFID se neustále zdokonalují. Jejich včasné nasazení může ovlivnit jak náklady tak produktivitu a tím i konkurenční postavení firmy na trhu. Jsme přesvědčeni o tom, že díky 15-letým zkušenostem v oboru jsem schopni zákazníkům společnosti KARAT Software nabídnout moderní IT řešení reagující na jejich aktuální potřeby“, řekl ke spolupráci Peter Valent, jednatel společnosti Barco Slovakia.

Témata článku: Software, Karat, RFID, Profesionální nasazení, Moderní oblast, Nejvýznamnější dodavatel, Dodavatel technologií, Hlavní dodavatel, Dobrá produktivita, Hlavní výrobce, Obor

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí