KARAT Software a.s. opět generálním partnerem mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010

15. května 2010
Test osmi výkonných grafik
KARAT Software a.s. opět generálním partnerem mezinárodní konference Svět informačních systémů 2010

Společnost KARAT Software a.s., výrobce ERP systému KARAT, se stejně jako v předchozích letech stala generálním partnerem mezinárodní odborné konference Svět informačních systémů, která se koná 16. – 17. září 2010 v hotelu Voroněž v Brně.

Jedná se o největší pravidelnou odbornou akci určenou pro širokou veřejnost, která se zabývá aktuálními tématy z oblasti podnikových informačních systémů a managementu. Programově je konference zaměřena na využití moderních informačních systémů a technologií k podpoře konkurenceschopnosti výrobních i obchodních organizací.

Společnost KARAT Software a.s. je partnerem konference již od prvních ročníků,“ říká Branislav Ludva, generální ředitel společnosti KARAT Software a.s., a upřesňuje: Jsme také jedni ze zakládajících členů České společnosti pro systémovou integraci, která konferenci pořádá. Těší nás, že o problematiku podnikových informačních systémů je ze strany uživatelů, IT specialistů i vědecké veřejnosti a akademiků stále větší zájem. Konferenci dlouhodobě podporujeme, zejména proto, že se organizátorům a partnerům daří účastníkům nabízet zajímavá odborná témata, panelové diskuse i neformální setkání, která přináší řadu námětů na zlepšení i pro nás jako výrobce informačního systému.“

Další informace o přípravách konference jsou k dispozici na webových stránkách www.svetis.cz.

Další článek: Test osmi výkonných grafik

Témata článku: Webový specialista, Široká veřejnost, Podnikový software, Informační systém, Karat, Odborná veřejnost

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší