KARAT pro logistické, zasilatelské a celní služby

Akciová společnost PST Ostrava, a.s., renomovaný dodavatel logistických, zasilatelských a celních služeb, podepsala v závěru loňského roku, se společností I.F.T. PROGRES a.s., smlouvu na implementaci podnikového řešení KARAT. Jedná se o standardní řešení IS pro 25 uživatelů, s komunikací mezi pobočkami, které počítá se specilizovaným řešením pro spediční a celní služby.
KARAT pro logistické, zasilatelské a celní služby

V těchto dnech probíhá implementace s následným převodem dat ze stávajícího systému ISO. PST Ostrava, a.s. se pro výběr IS KARAT rozhodla především na základě dobré zkušenosti s předchozím DOS systémem ISO  od společnosti I.F.T. PROGRES a.s., který byl ve společnosti užíván od roku 1992. Hlavní kritéria, která hovořila pro výběr nového IS byla příznivá cena a záruka prověřených a kvalitních služeb dodavatele.

Hlavními přínosy implementace jsou propojení mezi pobočkami, přehledný a rychlý oběh dokladů, sjednocení systémů, snadný přenos dat, specializovaná řečení pro spedici a celnici a možnost dodání řešení pro plánovaní tras.

O informačním systému KARAT
Informační systém KARAT je komplexní informační sytém využívající technologii Client/Server, určený pro řízení středních a velkých obchodních a výrobních organizací. Systém je vyvíjen s důrazem na otevřenost. Je portován na databázové stroje Sybase ASA, Sybase ASE a Microsoft SQL a pracuje pod operačními systémy Microsoft, LINUX a UNIX.

www.karatsoftware.com

Témata článku: Microsoft, Karat, Plánovaná trasa, Hlavní dodavatel, Předchozí výběr, Dobrý den, Předchozí den

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí