Kancelářské skenery Epson už jsou kompatibilní s řešením společnosti TIS

Kancelářské skenery Epson už jsou kompatibilní s řešením společnosti TIS

Společnost Epson, přední světová společnost v oblasti zobrazovacích technologií, a společnost Top Image Systems (TIS), průkopník v oblasti řešení sběru dat, uzavřely novou smlouvu o kompatibilitě s řešením společnosti TIS:eFLOW Unified Content Platform™.Jako reakce na zvyšující se poptávku a rostoucí důležitost správy dokumentů v podnicích tato kompatibilita zvýší publicitu společnosti Epson na trhu správy dokumentů a zároveň posílí její pozici na trhu s kancelářskými skenery.

Společnost TIS, která působí ve více než 40 zemích, dodává špičkovou technologii a řešení sběru, interpretace a třídění jakýchkoliv příchozích informací.Její vlastní software eFLOW Unified Content Platform™ poskytuje zákazníkům efektivní, flexibilní a komplexní řešení v jedné platformě na sběr, klasifikaci, zpracování, ověřování a distribuci citlivých a důležitých údajů, které obsahují příchozí dokumenty.

Patrick Perrot, produktový manažer společnosti Epson Europe, dodal:„Společnost Epson má vynikající pověst díky vývoji inovativních kancelářských skenovacích zařízení, které zvyšují produktivitu a maximalizují efektivitu práce.Naše nová kompatibilita s řešením společnosti TIS pomůže přitáhnout nezávislé prodejce řešení do sítě společnosti Epson. Naší motivací je posílení pozice na trhu správy dokumentů, zviditelnění společnosti Epson a plnění potřeb našich obchodních zákazníků po celé Evropě.”

Nová smlouva se týká firemního skeneru EpsonGT-S80, který nabízí vynikající výkon v podnikovém provozu a přináší řadu funkcí zvyšujících rychlost, kvalitu, spolehlivost a úspornost.Tento skener má automatický podavač dokumentů s kapacitou 75 listů formátu A4, dosahuje rychlosti skenování až 40 stran za minutu a rychlosti konverze až 80 obrázků za minutu.Funkce, jako např. jednoprůchodové oboustranné skenování, ultrazvuková detekce podání dvou listů, oddělování dávek anebo automatické odstranění prázdných stránek, zvyšují výkon, šetří čas a zvyšují produktivitu práce.

Perrot pokračoval:„Tato smlouva se společností TIS povede ke zlepšení komunikace, snížení nákladů a spotřeby papíru a také ulehčí archivování údajů.

Společnost TIS navrhla řadu modulů, jako např. eFLOW Invoice Reader pro uživatele softwaru Accounts Payable anebo eFLOW pro aplikaci Mailroom.Tyto moduly doplní v současnosti již zapracované funkce softwaru Epson, mezi které patří PDF s možností vyhledávání v textu, vypouštění barev RGB, automatické vyrovnávání zkosení, zabezpečení PDF anebo úpravy textu.

Společnost Epson nabízí balíček Solutions Partnership Programme, jehož prostřednictvím poskytuje podporu distributorům, nezávislým prodejcům řešení a distributorům s přidanou hodnotou, kteří mají zájem prodávat skenery Epson a pomáhá jim obchodně se rozvíjet. Mezi výhody tohoto programu patří marketingová sada, technická a vývojářská podpora, půjčky na vybavení, nabídka spoluúčasti a školící kurzy.Distributoři mohou také prostřednictvím webové stránky společnosti Epson propagovat své firemní řešení.

 

 

Témata článku: PDF Reader, Invoice, Epson, Kancelářská práce, Kancelářské potřeby, Dávky, Půjčka

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje