Kampaň "P(r)osaďte se" výrazně posílila tým FG Forrest

Kampaň "P(r)osaďte se" výrazně posílila tým FG Forrest

Internetová agentura FG Forrest od začátku roku personálně rozšířila svůj tým o čtvrtinu původního stavu. Potenciální zájemce oslovila a dále oslovuje prostřednictvím náborové kampaně "P(r)osaďte se".

"S nárůstem poptávky po našich službách neustále posilujeme naše realizační týmy. Průběžně vytváříme nová pracovní místa, na která každý rok poptáváme nové kolegy právě i prostřednictvím médií," vysvětluje výkonný ředitel FG Forrest Ing. Radovan Jelen. "Samotná kampaň však k úspěchu nestačí. Za tím zejména stojí výrazné investice vložené za poslední 2 roky do rozvoje firmy a vlastních zaměstnanců."

"'P(r)osaďte se' je naší nejúspěšnější náborovou kampaní za poslední 3 roky. Už v prvním, relativně krátkém období necelých 2 měsíců se nám podařilo oslovit vhodné zájemce pro většinu našich pracovních pozic. Počet nových Forrestů je už nyní skoro rekordní: zvýšil naše kapacity na celkem 45 zaměstnanců, tedy o čtvrtinu původního stavu," hodnotí HR manažerka FG Forrest Bc. Monika Rovenská.

Motivem kampaně se staly vizuály křesel symbolizujících konkrétní pracovní pozice, jednotlivá sdělení byla zastřešena společným sloganem "posaďte se a prosaďte se". Už v průběhu února, kdy kampaň odstartovala, FG Forrest zaznamenal téměř čtyřikrát více žádostí o zaměstnání než v předchozích měsících.

I přes rekordní počet nově přijatých spolupracovníků stále chybí obsadit do plánovaného stavu zejména pozice Java programátor. Proto agentura rozšířila komunikaci o nabídku finanční odměny. "Každému, kdo nám doporučí vhodného zájemce, vyplatíme 30 tisíc korun. Nárok na částku vzniká poté, co u nás daný uchazeč po uzavření pracovní smlouvy úspěšně absolvuje tříměsíční zkušební dobu," říká k nestandardní výzvě Radovan Jelen.

Na léto a podzim jsou v rámci náborové kampaně naplánovány další specifické akce. Kromě toho FG Forrest dlouhodobě oslovuje budoucí spolupracovníky také na školách zaměřených na informační technologie, například formou soutěží a přednášek pro studenty Univerzity Hradec Králové.

Informace o aktuálně volných pozicích, jsou k dispozici na webu kariera.fg.cz. "Novým Forrestům nabízíme spolupráci na významných internetových projektech v přátelském prostředí ve všech našich pobočkách v Praze, Hradci Králové i v Náchodě. Kromě standardní nabídky patří mezi naše výhody i transparentní model odměňování a možnost čerpání řady benefitů systémem cafeteria," dodává Monika Rovenská.

Váš názor | Dvoujádrový Intel Atom se spotřebou 8 W

Témata článku: Benefit, Původní zaměstnanec, Nová kampaň, Poslední měsíc, Pozice, Budoucí zaměstnanec, Původní výhoda, Samotný tým

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší