KAKTUS Software získal kvalifikaci „Information Workers“ od společnosti Microsoft

KAKTUS Software získal kvalifikaci „Information Workers“ od společnosti Microsoft

Praha, 13. srpna 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že v rámci programu Microsoft Partner získala novou kvalifikaci „Information Workers Solution Competency“ (Řešení pro práci s informacemi) se specializací „Enterprise Content Management and Forms“ (Správa podnikového obsahu a formulářů).

Tato kvalifikace je určena pro společnosti disponující prověřenou odborností v používání softwaru Microsoft k vytváření řešení pro osoby pracující s informacemi, která podporují zvyšování individuální, týmové a firemní produktivity. Podmínkou k získání certifikace bylo složení odborných zkoušek a prezentace alespoň třech zákaznických referencí na projektech, které se zaměřují na návrh, vývoj a nasazování portálů, přičemž řešení využívá alespoň jednu z požadovaných technologií, např. MS Office SharePoint Server 2007.

Společnost KAKTUS Software je dlouhodobým Microsoft Gold Certified Partnerem a v minulosti již získala dvě kvalifikace: „Custom Development Solutions“ (Vývoj zákaznických řešení) a „ISV/Software Solutions“ (Řešení pro nezávislé výrobce softwaru). Partneři na úrovni Gold Certified jsou elitními partnery Microsoft, kteří se těší nejvyšší zákaznické podpoře. Tito partneři mají nejlepší znalosti a schopnosti implementovat technologická řešení, která souvisí s konkrétními obchodními potřebami.

Váš názor Další článek: V470: myš s modrým zoubkem od Logitechu

Témata článku: Software, Microsoft, Odborná znalost, Technologický vývoj, Custom, Development, Reference, Partner, Technologická zkouška, Gold, Nejvyšší úroveň

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší