KAKTUS Software získal dvě nové kvalifikace od Microsoftu

KAKTUS Software získal dvě nové kvalifikace od Microsoftu

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že v rámci programu Microsoft Partner získala dvě nové kvalifikace „Web Development Competency“ („Vývoj webových řešení“) a Portals and Collaboration Competency“ („Portály a spolupráce“).

Kvalifikace „Web Development Competency“ prokazuje schopnost společnosti dodávat webová řešení, které umožní zákazníkům provozovat jejich podnikání účelněji a provádět transakce efektivně. Podmínkou k získání tohoto oprávnění bylo složení odborných zkoušek a alespoň tři zákaznické reference, které jsou zaměřeny na nasazení, přizpůsobení či údržbu systému Microsoft. NET Framework 3.5, Microsoft. NET Framework 2.0 nebo Microsoft Office SharePoint Server 2007.

„Portals and Collaboration Competency“ opravňuje k potřebným dovednostem pro vývoj a nasazení internetu, extranetu popř. intranetových stránek a dalších integrovaných řešení. Podmínkou k získání certifikace bylo složení odborných zkoušek a prezentace alespoň třech zákaznických referencí na projektech, které se zaměřují na vývoj a nasazování portálů, přičemž řešení využívá alespoň jednu z požadovaných technologií, např. Office SharePoint Server.

Společnost KAKTUS Software je dlouhodobým Microsoft Gold Certified Partnerem a v minulosti již získala kvalifikace: „Custom Development Solutions“ (Vývoj zákaznických řešení), „ISV/Software Solutions“ (Řešení pro nezávislé výrobce softwaru) a „Information Workers Solution Competency“ (Řešení pro práci s informacemi). Partneři na úrovni Gold Certified jsou elitními partnery Microsoftu, kteří se těší nejvyšší zákaznické podpoře. Tito partneři mají nejlepší znalosti a schopnosti implementovat technologická řešení, která souvisí s konkrétními obchodními potřebami.

Témata článku: Custom, Development, Framework, Gold, Reference, Sharepoint, Technologická zkouška, Odborná znalost

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí