Kaktus Software vyvinul novou verzi cestovního pojištění pro Kooperativa pojišťovnu

Kaktus Software vyvinul novou verzi cestovního pojištění pro Kooperativa pojišťovnu

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií oznámila, že vyvinula novou verzi online cestovního pojištění pro pojišťovnu Kooperativa, pojišťovna, a.s.. (www.koop.cz). Jedná se o další inovaci již existující aplikace pro online sjednání pojištění pro pojišťovnu Kooperativa, pro kterou KAKTUS Software vedle cestovního pojištění vyvinul doposud také aplikace pro on-line sjednánípovinného ručení a pojištění pro lékaře.

V rámci zkvalitňování on-line služeb aktualizovala společnost KAKTUS Software systém cestovního pojištění s některými novinkami. Nová verze webové aplikace klade důraz na bezpečnost systému a uživatelskou přívětivost. Zvýšená bezpečnost je mimo jiné zajištěna, použitím nových technologii a technologických postupů. Sjednání cestovního pojištění u Kooperativa pojišťovny přes internet je nyní rychlejší, komfortnější a uživatelsky přívětivější, vylepšený o nový design. Samozřejmostí je již plná podpora nové verze prohlížeče Internet Explorer 8.

Aplikace např. umožňuje tzv. interaktivní modelaci ceny, kdy při jakékoliv změně parametrů pojištění (např. změna počtu dní, osob apod.) se ceny pojištěníautomaticky přepočítají a uživatel není nucen obnovovat stránku při každé změně.Jednotlivé kroky pro online sjednání cestovního pojištění jsou doprovázeny nově vytvořeným průvodcem, který stručně navádí k postupu vyplňování.

Platbu za pojištění je možné provést vedle standardní cesty úhrady bankovním převodem i platebními kartami díky integrované technologii pro přijímání on-line plateb vyvinutou společností KAKTUS Software.

Celý systém je postaven na technologii AJAX (Asynchronous JavaScript and XML). Tato technologie vyvíjí interaktivní webové aplikace, které mění obsah svých stránek bez nutnosti jejich znovunačítání. Na rozdíl od klasických webových aplikací poskytují uživatelsky příjemnější prostředí a snižuje zátěž na webové servery a síť obecně.

Další článek: Google Wave umožní živou spolupráci a komunikaci s přáteli na webu

Témata článku: Existující obsah, Zvýšený obsah, Ajax, Plná zátěž

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší