KAKTUS Software vytvořil grafický návrh pro projekt Microsoft SuperKancelář 2008

KAKTUS Software vytvořil grafický návrh pro projekt Microsoft SuperKancelář 2008

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vytvořila grafický návrh jedné z demo aplikací společnosti Microsoft. Účelem této aplikace je prezentace Microsoft Office
SharePoint Serveru 2007 (MOSS) v rámci projektu SuperKancelář 2008 společnosti Microsoft.

KAKTUS Software vytvořil grafický návrh ve formě virtuální společnosti „Contosobanka“. Prostřednictvím aplikace s navrženým designem je možné demonstrovat obchodní scénáře systému MOSS. MOSS zlepšuje efektivitu organizací prostřednictvím integrované řady aplikací, které uspokojují rozličné potřeby organizací. Jsou to např. správa informačního obsahu, správa obchodních procesů, zefektivnění spolupráce a přijímání správných rozhodnutí na základě kvalitnějších informací.

Jedním ze scénářů je helpdeskové řešení společnosti KAKTUS Software Helpdesk pro Microsoft Office SharePoint Server 2007, což je webová aplikace integrálně napojená na SharePoint, která umožňuje přehledným a komfortním způsobem řešit problémy a požadavky uživatelů.

V rámci projektu SuperKancelář 2008 si uživatelé mohou vyzkoušet nejenom všeobecně známé produkty, jako jsou Microsoft Office 2007, MS Exchange server 2007, Microsoft Office Sharepoint Server, ale také nové produkty. Počínaje novinkou v komunikaci Unified Communication a Round Table po nástroj pro zabezpečení IT infrastruktury v podobě Forefront Serveru a mnoho dalších.

Společnost KAKTUS Software je dlouhodobým Microsoft Gold Certified Partnerem se třemi kompetencemi: „Custom Development Solutions“ (Vývoj zákaznických řešení)a „ISV/Software Solutions“ (Řešení pro nezávislé výrobce softwaru) a Information Worker Solution Competency“ (Řešení pro práci s informacemi). Partneři na úrovni Gold Certified jsou elitními partnery Microsoft, kteří se těší nejvyšší zákaznické podpoře. Tito partneři mají nejlepší znalosti a schopnosti implementovat technologická řešení, která souvisí s konkrétními obchodními potřebami.

O KAKTUS Software

KAKTUS Software je dynamicky se rozvíjejícím softwarovým developerem. Od svého založení v roce 1997 poskytuje profesionální služby a vyvíjí technologicky vyspělý software s hlavním důrazem na systémy založené na internetových a intranetových technologiích. V rámci vývoje softwaru společnost KAKTUS Software úzce spolupracuje s předními technologickými partnery, mezi které patří například společnosti Microsoft a Oracle. Svá řešení poskytuje podnikům a organizacím z nejrůznějších odvětví. Portfolio zákazníků je velmi široké a zahrnuje nejen střední podniky, ale také giganty z oborů telekomunikací, obchodu, pojišťovnictví, logistiky, dopravy i státní správy apod. Více informací o společnosti lze nalézt na www.kaktus.cz.

Váš názor Další článek: GTS Novera v roce 2007: Nejlepší hospodářské výsledky v historii

Témata článku: Software, Microsoft, Worker, Nejrůznější způsoby, Sharepoint, Custom, Technologický vývoj, Gold, Virtuální obchod, Technologická společnost, Moss, Technologický gigant, Integrovaný obchod

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší