KAKTUS Software vylepšil weby pro potapěče

KAKTUS Software vylepšil weby pro potapěče

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vylepšila webové portály www.cressi.cz a www.fordivers.cz zabývající se potápěním a prodejem potřeb pro potápěče.

Úprava obou portálů prošla dvěma základními fázemi. V první fázi došlo ke grafickým úpravám stránek včetně přidání editovatelného menu a automatizace updatu skladu.Návštěvníkovi portálů tak změna stránek přinese kromě hezčího vzhledu a lepší přehlednosti i zcela aktuální informaci o tom, zda je zboží v internetovém shopu skladem či nikoliv. Zákazníci mohou využít i splátkového prodeje.

Na první pohled ne tolik patrná, ovšem neméně důležitá, druhá fáze spočívala zejména v propojení obou internetových shopů, které je nyní možné administrovat přes jedno uživatelské rozhraní. Součástí vylepšení, které společnost KAKTUS Software provedla, byla i SEO (Search Engine Optimization) optimalizace pro vyhledávače, která slouží k zobrazení portálů na předních místech ve výsledcích vyhledávání přes fulltextové vyhledávače.

Na internetových stránkách www.cressi.cz se lze informovat či si rovnou zakoupit potápěčské vybavení této italské značky. Portál www.fordivers.cz nabízí prodej různých značek určených pro potápění a zároveň informuje o kurzech potápění či potápěčských zájezdech.Kromě jiného zde může návštěvník stránek vybírat z více než 90 druhů a barev potápěčských masek.

Témata článku: Software, Fáze

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje