KAKTUS Software vylepšil systém pro Axis4info

Praha, 18. května 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, oznámila, že vytvořila novou generaci systému Axis4info, což je projekt centrálního registru podniků a organizací probíhající pod záštitou Hospodářské komory ČR.
KAKTUS Software vylepšil systém pro Axis4info

Axis4info nyní přichází s novým vzhledem a se zjednodušeným uživatelským rozhraním při zachování unikátního podrobného členění oborových a produktových skupin.

Centrální registr Axis4info je aktivita Hospodářské komory ČR, cílem které je vybudování celorepublikového internetového katalogu výrobků a činností podnikatelských subjektů a institucí ze všech odvětví průmyslu, obchodu a služeb. Jedná se o projekt zaměřený na podporu podnikatelů s celorepublikovou působností. Axis4info se velice úspěšně rozvíjí již řadu let a do dnešního dne se do něj zapojily desítky tisíc podnikatelských subjektů.

Vzhledem k přínosům k rozvoji podnikání v regionech je projekt Axis4info podporován regionálními samosprávami. Informace obsažené v centrálním registru jsou propojovány na internetové stránky regionu. Toto propojení přináší další výhody společnostem, které se zařazením do registru a zobrazením sídla v podrobných mapách stanou součástí podnikatelského prostředí a celkové infrastruktury v příslušném regionu.
Společnost KAKTUS Software vytvořila novou verzi Axis4info v rekordně krátké době přibližně 5 měsíců. Systém je realizován na platformě ASP.NET s využitím databáze Microsoft SQL Server 2005.

„Projekt Axis4info reprezentuje obrovskou šíři možností, které poskytují webové aplikace,“ řekl David Kalous, managing director, KAKTUS Software. „Nový systém umožňuje nyní snáze a přehledněji navazovat kontakty mezi zákazníky, partnery a dodavateli produktů a služeb ze všech možných odvětví v rámci České republiky, a tím zefektivnit obchodní aktivity všech zúčastněných stran.“

Témata článku: Software, Region

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje