KAKTUS Software s řešením pro webový portál reparaturFUXX.de

Praha, 3. ledna 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, vytvořila ve spolupráci se svým partnerem, německou firmou IT-tecture, řešení pro webový portál reparaturFUXX.de. Provoz portálu dostupného na stránkách www.reparaturfuxx.de byl zahájen v listopadu 2006.
KAKTUS Software s řešením pro webový portál reparaturFUXX.de

reparaturFUXX.de umožňuje německým řidičům vyhledat nejvhodnější autoopravnu mezi 6 000 autoservisy z celého Německa registrovanými v systému. Řidiči mohou na webovém portálu zadat svůj požadavek a vyžádat si nabídky od různých autoservisů a následně si vybrat mezi různými nabídkami na základě požadované kvality, ceny servisu či dostupnosti lokality. reparaturFUXX.de je vlastním projektem společnosti IT-tecture.

Společnost KAKTUS Software výše uvedený systém kompletně vyvinula a následně provozuje. Systém je realizován na bázi technologií Microsoft .NET, konkrétně je využita technologie ASP.NET 2.0 (první verze systému byla v ASP.NET 1.1) a jako databázový nástroj je využit Microsoft SQL Server 2000.

Dalším společným projektem firem KAKTUS Software a IT-tecture bylo vytvoření internetového tržiště s autopříslušenstvím pro společnost Webasto. Tato firma se sídlem v Německu je předním globálním výrobcem a dodavatelem střešních oken, klimatizací a nezávislých topení. Hlavní předností tohoto řešení je systém internetových aukcí, který uživatelům zaručuje výběr nejrychlejšího, nejkvalitnějšího a nejbližšího dodavatele produktů Webasto.

„Spolupráce s našim německým partnerem, firmou IT-tecture, nám otevírá nové možnosti na vyspělém německém trhu,“ řekl David Kalous, managing director KAKTUS Software. „V souladu s dynamickým růstem naší společnosti  máme v úmyslu se stále více orientovat na trhy Evropské unie, kde vidíme velké příležitosti především v oblasti vývoje webových aplikací na zakázku.“

Váš názor Další článek: Závažná chyba Gmailu nadvakrát opravena

Témata článku: Software, Řidič

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší