KAKTUS Software napojil Webasto na eBay

KAKTUS Software napojil Webasto na eBay

Praha, 30. července 2007 – Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, napojila WebAsto, internetové tržiště s autopříslušenstvím společnosti Webasto AG, na globální internetovou aukční síň eBay. Díky tomuto napojení může Webasto automaticky prezentovat své produkty a služby na největším světovém aukčním portálu, kde každý den proběhnou miliony obchodních transakcí. 

Tento projekt je pokračováním aktivit KAKTUS Software na rozvoji internetového tržiště pro Webasto, již vloni se KAKTUS Software významně podílel na vytvoření webového řešení. Hlavní předností tohoto řešení je systém internetových aukcí, který uživatelům zaručuje výběr nejrychlejšího, nejkvalitnějšího a nejbližšího dodavatele produktů Webasto. Společnost Webasto se sídlem v Německu je největším světovým a uznávaným partnerem výrobců automobilů nabízející  inovativní produkty, které přispívají vyššímu komfortu vozu jako např. střešní okna, klimatizace a nezávislé topení.

Celý projekt společnosti KAKTUS Software trval celkem 3 měsíce a je vyvinut na platformě Microsoft ASP.NET. Pro komunikaci s prostředím eBay využívá technologie WebServices a rozhraní API eBay SDK.

Témata článku: Software, eBay

Aktuální číslo časopisu Computer

Bojujeme proti Fake News

Dva velké testy: fotoaparáty a NASy

Co musíte vědět o změně evropského roamingu

Radíme s výběrem základní desky