KAKTUS přichází s novým redakčním systémem WebPublisher 2009

KAKTUS přichází s novým redakčním systémem WebPublisher 2009

Společnost KAKTUS Software, poskytovatel softwarových řešení a služeb v oblasti informačních technologií, dnes oznámila uvedení nejnovější verze redakčního systému WebPublisher 2009. Systém umožňuje vytvářet jednoduchým způsobem webové stránky, jejich vzhled, vkládat text obsahu, přidávat do něj obrázky a nově např. také videa.

Díky redakčnímu systému WebPublisher 2009 je možné snadným způsobem centrálně vytvářet a spravovat portály a webové prezentace. Kromě publikace obrázků a příloh, vytváření firemních zpravodajů, anket, dotazníků a dalších funkcí a nástrojů, dovoluje aplikace uložení videí, které lze poté vkládat do textu. Systém dále obsahuje i modul pro vytváření a ukládání procesně řešeného workflow. Pro zadání seznamu nabízených zaměstnání je možné využít modulu Kariéra.

Aplikace WebPublisher 2009 přináší provozovatelům portálů a webových stránek celou řadu výhod. Systém je možné bez problémů integrovat do jednotného prostředí intranetu, umožňuje sdílení dokumentů s ostatními aplikacemi, centrální správu uživatelů a jejich oprávnění, jednoduchou implementaci.

„Uživatelé mohou WebPublisher 2009 snadno a intuitivně ovládat bez odborných znalostí v prostředí podobném např. s kancelářskými aplikacemi Microsoft Office. Připojit se k redakčnímu systému je možné kdykoliv a odkudkoliv prostřednictvím internetového prohlížeče,“ řekl David Kalous, ředitel společnosti KAKTUS Software.

Novou verzi redakčního systému WebPublisher 2009 začala mezi prvními využívat společnost Xertec a. s. (www.xertec.cz) a také občanské sdružení Fórum dárců (www.donorsforum.cz).

Témata článku: Workflow

Aktuální číslo časopisu Computer

26 procesorů v důkladném testu

Zhodnotili jsme 18 bezdrátových reproduktorů

Jak fungují cash back služby?

Pohlídejte své děti na internetu