K2 atmitec syst se přejmenoval na Flores

K2 atmitec syst se přejmenoval na Flores

Společnost K2 atmitec syst, která se zabývá implementací a vývojem firemních softwarových řešení a hardwarovými technologiemi, změnila po sedmnácti letech od svého založení jméno na FLORES s.r.o. Společně s názvem se mění i firemní identita společnosti. „Nový název odráží náš vztah k partnerům a filosofii námi nabízeného řešení. Slovo FLORES symbolizuje, že jsou živé, neustále rostou, rozkvétají a obohacují jak nás, tak i naše zákazníky,“ komentuje změnu jména společnosti její ředitel Jan Mošovský.

Bývalý největší tuzemský distributor podnikového informačního systému K2 se nyní intenzivně zabývá vývojem vlastního ERP systému, který svým zákazníkům začne implementovat již v srpnu roku 2011. „Tento systém bude generačně úplně nový, bude velice přívětivý k uživatelům, praktický v používání a odpovídající nejvyšším ICT standardům. Přivítali jsme iniciativu nově vzniklého sdružení uživatelů informačního systému K2, od jehož členů očekáváme konstruktivní podněty pro vylepšení nového systému a okamžitou zpětnou vazbu na postupně vyvíjené části tohoto systému. Již od návrhu základní architektury vycházíme ze souhrnu požadavků našich zákazníků, abychom zajistili, že systém bude plně vyhovovat jejich potřebám,“ uvedl ředitel společnosti FLORES Jan Mošovský.

Průběžně FLORES přichází na trh s dílčími a nadstavbovými moduly, a nadále poskytuje svým klientům servis jejich nynějšího informačního systému i hardwarových technologií. Mezi produkty společnosti FLORES patří i portálová řešení, které FLORES představí svým zákazníkům na semináři 10. listopadu 2009 v pražském Hotelu STEP.

FLORES, jehož konsolidovaný obrat přesahuje 150 milionů korun, má více jak stovku zaměstnanců. Ti obhospodařují asi polovinu všech uživatelů IS K2. FLORES poskytuje i vysoce odborné služby v oblasti hardwaru, je například držitelem licencí IBM Advanced Business Partner, CITRIX Silver Partner, VMware Enterprise Partner, Microsoft Gold Certified Partner nebo Kerio Certified Partner.

Společně s názvem pražského FLORESu se mění i jména firem, v nichž má většinové podíly. Jednotlivé společnosti tedy změní jména na FLORES Brno (dříve K2 atmitec Brno), FLORES SK (dříve K2 atmitec Bratislava), FLORES IT (dříve K2 atmitec KV). Pražská společnost FLORES s.r.o. se k 1. listopadu zároveň stěhuje do nových prostor na adrese U Ladronky 7, Praha 6.

Další článek: UPC: megabitový internet za 197 Kč měsíčně

Témata článku: Firemní zákazník, Step

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší