K O2 TV přes Mall.cz lze výhodně získat LCD

K O2 TV přes Mall.cz lze výhodně získat LCD

Všichni zákazníci, kteří si do 31. srpna nově pořídí digitální televizi O2 TV v internetovém obchodě Mall.cz, mohou získat špičkový LCD televizor Sony Bravia za garantovaně nejnižší cenu na trhu. Telefónica O2 totiž zahájila spolupráci s firmou Internet Mall, největším on-line prodejcem na českém trhu.

"Jsme rádi, že můžeme být průkopníkem na českém trhu a jako první uzavřít takovéto partnerství. Díky němu mají naši zákazníci možnost pořídit si ke službě O2 TV moderní LCD televizor, a to za cenu výrazně nižší, než za běžných podmínek. O2 TV pracuje na digitální technologii a díky tomu je schopná využít všech kvalit a možností televizoru Sony Bravia naplno. Divákům tak zajistí při sledování maximální prožitek,"uvádí Jan Karas, ředitel pro marketing pro spotřebitelský segment Telefónica O2.

Ve speciálním balíčku s O2 TV pořídí zákazník LCD televizor Sony Bravia KDL-32U3000 (Uhlopříčka 80 cm,HD ready, formát 16:9, HD rozlišení 1366 X 768 bodů) za bezkonkurenčně a garantovaně nejnižší cenu na trhu, a to 13 490 Kč. Oproti běžné ceně tak ušetří až 2 500 Kč. Výhodný balíček je možné objednat prostřednictvím internetu na www.mall.cz/nabidka-o2. LCD televizor Sony Bravia KDL-32U3000 má uhlopříčku 80 cm, formát 16:9,HD rozlišení 1366 X 768 bodů.

Do konce srpna stále 50% sleva na O2TV

Za první tři měsíce používání služby pro všechny základní programové nabídky O2 TV Zábava, O2 TV Kino nebo O2 TV Sport zákazníci nyní zaplatí jen polovinu běžné ceny. Vše, co je k používání služby potřeba - aktivaci, modem, pronájem set-top-boxu, instalaci - pak pořídí po jedné koruně. Speciální akce potrvá do konce srpna 2008.

Témata článku: Internet TV, Televizory Sony, Televize Sony Bravia, Ready, TV Box, HD Ready, LCD TV, TV, Televizory 32, Televizory v akci, Sony Bravia, Televizory, Běžný zákazník, Televize akce, Mall, Televize O2, Televize 82 cm, Špičkový sport

Aktuální číslo časopisu Computer

Otestovali jsme 5 HDR 4K televizorů

Jak natáčet video zrcadlovkou

Vytvořte si chytrou domácnost

Radíme s koupí počítačového zdroje