Juniper Networks si jako distributora svých podnikových produktů vybrala společnost SOFT-TRONIK

16. února 2006 – Praha, Ostrava, Bratislava – Společnost Juniper Networks si jako distributora svých podnikových produktů v České a Slovenské republice vybrala společnost SOFT-TRONIK, a. s. SOFT-TRONIK bude podle dohody distribuovat kompletní podnikové portfolio produktů společnosti Juniper Networks. Patří mezi ně J-series, M-7i a směrovače M-10i, všechna bezpečnostní řešení – firewally/VPN (Virtual Private Network), řešení pro odhalování průniků do sítě a jejich prevenci (IDP) jako samostatné produkty i jako integrovaná řešení, řešení SSL VPN a produkty pro urychlení přístupu k aplikacím. Dohoda platí od 1. ledna 2006.
Juniper Networks si jako distributora svých podnikových produktů vybrala společnost SOFT-TRONIK

Na základě této dohody bude společnost SOFT-TRONIK odpovědná za budování sítě partnerů a za podporu prodejců (resellerů) v obou státech. Nejdůležitější přínosy vyplývající z nové dohody shrnul Boris Nevrlý, managing director společnosti SOFT-TRONIK: „Loni jsme významně posilovali portfolio bezpečnostních a síťových  řešení a produkty Juniper je vhodně doplní. Dohody mají synergický efekt. Juniperu nabízíme náš dlouhodobě stabilní a rozsáhlý prodejní kanál, a my naopak získáváme do našeho bezpečnostního portfolia špičkové produkty s reálnými obchodními výsledky v obou státech.“

„Společnost Juniper Networks je přesvědčena, že trhy v České a Slovenské republice mají velký potenciál, proto jsme se rozhodli rozšířit podporu distribuce našich produktů. SOFT-TRONIK má podle našeho názoru odborné předpoklady a zkušenosti stát se výborným partnerem pro distribuci našich podnikových produktů,“ dodal Stefan Katheder, Director Channels Central/Eastern/South Eastern Europe společnosti Juniper Networks.

Společnost Juniper Networks je respektovaná značka pro produkty z oblasti bezpečnosti a směrování, což se prokázalo také v posledních nezávislých průzkumech analytických firem The Gartner Group,  Infonetics Research a Synergy Research Group. Obrat společnosti Juniper Networks v posledním čtvrtletí 2005 byl 575 mil. dolarů, což představuje 34procentní nárůst ve srovnání se 4. čtvrtletím 2004.


O společnosti SOFT-TRONIK, a. s.
Společnost SOFT-TRONIK byla založena v roce 1990. Jako value added distributor se společnost zaměřuje na oblasti serverových řešení a ukládání dat, infrastruktury pro poskytování služeb na Internetu, bezpečnosti IT, přístupové infrastruktury, networkingu a virtuální infrastruktury. SOFT-TRONIK má vlastní servisní a školicí středisko, nabízí partnerům finanční služby, technické služby, technickou podporu a rovněž seriály technologických školení. SOFT-TRONIK nabízí autorizovaná školení produktů Citrix (CALC), Allied Telesyn (ATC), VMware a školení LINUX.
Hlavními partnery jsou: Sun Microsystems, Check Point, RSA Security, Nokia, Crossbeam Systems, Blue Coat Systems, F5 Networks, Surf Control, Citrix,Allied Telesyn, Packeteer, VERITAS Software a VMware. SOFT-TRONIK, a.s. má kanceláře v Praze, Ostravě a Bratislavě. Společnost má 33 zaměstnanců a od června 2001 je součástí mezinárodního holdingu DNSint.com AG se sídlem v Německu, který zahrnuje 10 národních společností v Evropě. Více informací o společnosti SOFT-TRONIK a její kompletní nabídce lze nalézt na www.soft-tronik.cz.

O společnosti Juniper Networks, Inc.
Juniper Networks je přední firmou v oblasti zabezpečení komunikačních sítí a zabezpečení komunikací přes jednotnou síť IP. Vysoce výkonná IP řešení společnosti Juniper Networks dovolují zákazníkům používat velké množství různých služeb a aplikací v plně škálovatelných sítích. Poskytovatelé služeb, podniky, státní instituce, výzkumné instituce a školy z celého světa se spoléhají na produkty Juniper Networks, díky nimž mohou budovat komunikační sítě, které jsou nastaveny tak, aby přesně dokázaly plnit specifické potřeby jejich uživatelů, služeb a aplikací. Produkty společnosti Juniper Networks zahrnují ověřená síťová a bezpečnostní řešení, která umožňují jejich růst co do velikosti, ale i úrovně zabezpečení a výkonnosti, přesně podle požadavků kladených na moderní sítě. Více informací o produktech společnosti Juniper Networks najdete na Internetu na adrese www.juniper.net.

Témata článku: Software, Linux, Boris, Soft, Surf, Synergy, Veritas, Velké portfolio, Kompletní sídlo, Bezpečnostní služba

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí