Jukebox na krk nebo do kapsy?!

2. června 2005 - Philips představuje nový inteligentní mikro jukebox Philips GoGear HDD 084. Zapomeňte na gigantické jukeboxy v zakouřených večerních podnicích a vychutnejte si svou oblíbenou hudbu kdykoliv a na čerstvém vzduchu. Společnost Philips přichází na český trh s novým digitálním mikro jukeboxem Philips GoGear HDD084 s miniaturními rozměry a velkou kapacitou, který nabízí jednoduché a vysoce výkonné řešení pro milovníky muziky při volném pohybu.
Jukebox na krk nebo do kapsy?!

Miniaturní rozměry a velká kapacita
Digitální mikro jukebox Philips GoGear HDD084 je skutečně miniaturní přehrávač, je totiž tak malý, že se skryje za kreditní kartu. A tak lehký, že může být pohodlně přenášen v kapse, nebo ho můžete mít zavěšen na krku. S pamětí 3 GB je schopen uchovat až 1500 WMA nebo 750 MP3 skladeb a svou jedinečností prezentuje záměr společnosti Philips nabízet výrobky, které mají nejen módní design, ale zároveň vedou ke zlepšení životního stylu.

Jednoduché vyhledávání a přehrávání
Mikro jukebox GoGear HDD084 nabízí inteligentní a stylové ovládání s velkým podsvětleným LCD displejem a funkcemi Superscroll™ a SuperPlay™ pro co nejsnadnější vyhledání a přehrávání skladeb. Kromě toho pomocí rychlého propojení USB 2.0 získáte i skutečně rychlý přenos hudby z vašeho počítače.

Funkce záznamníku a možnost zálohování počítačových dat
Mikro jukebox Philips GoGear HDD084 je vybaven i dalšími snadno přístupnými funkcemi jako je záznamník, snadná navigace mezi skladbami, nebo může být využit i jako paměť pro přenos a zálohování počítačových dat. Tato jedinečná kombinace funkcí společně s hudebním juboxem tak vytváří z Philips GoGear HDD084 skutečně ideální přístroj pro ty, kteří jsou často v pohybu.

Mikro jukebox  Philips GoGear HDD084 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách se spotřební elektronikou. Vždy také ve všech autorizovaných prodejnách Philips, jejichž adresu najdete na www.philips.cz. Jeho orientační maloobchodní cena je 5.990 Kč.

Royal Philips Electronics, Holandsko (NYSE: PHG, AEX: PHI) je jednou z největších elektronických společností na světě a největší elektronickou společností v Evropě s obratem 30.3 miliard EUR v roce 2004. S aktivitami ve třech vzájemně propojených oborech - péče o zdraví, životní styl a technologie, a se 160 900 zaměstnanci ve více než 60 zemích světa, zaujímá Philips světovou vedoucí pozici v oblasti lékařských systémů pro diagnostické zobrazování a monitorování pacientů, barevných televizorů, elektrických holicích strojků, osvětlení a vývoje polovodičových řešení. Informace o společnosti Philips jsou k dispozici na www.philips.com/newscenter.

Váš názor Další článek: Online obchody účtují zákazníkům odlišné ceny, ti tomu nevěří

Témata článku: Royal, Mikro, Ideální kombinace, Jukebox


Určitě si přečtěte

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Šmírování kamerami Googlu: Koukněte, co šíleného se objevilo na Street View

Google stále fotí celý svět do své služby Street View. A novodobou zábavou je hledat v mapách Googlu vtipné záběry. Podívejte se na výběr nejlepších!

redakce | 1

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

Je to dobré, cetky z AliExpressu budou nejspíše relativně levné i v roce 2021

** V roce 2021 začneme platit DPH i u laciného zboží z asijských e-shopů ** Daň ale budeme většinou platit už na e-shopech ** Nemusíte se bát zdlouhavého a drahého celního řízení

Jakub Čížek | 74

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

Šest nejlepších služeb a aplikací pro automatizaci online světa a chytré domácnosti

** Nastavte si automatiku na každodenní rutinní záležitosti ** Propojte online služby a chytrou domácnost ** Vybrali jsme šest nejlepších služeb pro automatizaci

Karel Kilián | 14

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

Podívejte se na Windows z roku 1990. Před 30 lety přišly Windows 3.0 a líbily se nám

** 22. května 1990 uvedl Microsoft Windows 3.0 ** Systém z Microsoftu definitivně udělal lídra na desktopu ** Tehdejší Windows byly vlastně grafickou nadstavbou nad MS-DOS

Jakub Čížek | 74


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 24 PC zdrojů

Jak využít umělou inteligenci

10 špičkových sluchátek s ANC

Playstation 5 vs Xbox Series X