Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow byl boží

Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow byl boží

Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow navštívil šest českých a tři slovenská města a přilákal rekordních více než 600 účastníků, což je o 17 % více než v loňském roce. ATC Roadshow je již tradiční akcí pořádanou předním distributorem ICT, společností AT Computers.

Letošní ročník byl zahájen 4. května v pražském TOP Hotelu a svou pouť zakončil po více než měsíci v bratislavském hotelu Médium. Kromě těchto dvou měst se roadshow zastavila také v Brně, Ostravě, Pardubicích a Plzni, na Slovensku pak ještě v Košicích a Žilině. Více než 600 účastníků akce tak ve všech těchto městech mělo možnost dozvědět se nejnovější informace z kuchyně světových výrobců jako je Acer, Acronis, Asus, Belkin, Canon, D-Link, Dicota, Epson, HP, iiyama, Kerio, Konica Minolta, Lexmark, Microsoft, Samsung, TomTom, Toshiba, Sony a Western Digital. Kromě poutavých prezentací byly pro resellery připraveny ukázky aktuálních produktových řad zmíněných výrobců.

Doprovodný program právě skončeného ATC roadshow se pak nesl v duchu antických božstev a jejich zkoušek. Všichni návštěvníci měli možnost prověřit si své vědomosti a logické myšlení v soutěži o velké množství hodnotných či zajímavých cen. Na závěr každé Roadshow navíc proběhla velká tombola. Kromě výher v soutěži a tombole si mohli návštěvníci rovněž koupit atraktivní dárky prostřednictvím speciálních drahokamů, které získávali za aktivitu při jednotlivých prezentacích. Pozornost jednotlivých posluchačů byla díky tomu velmi nadstandardní.

„Jubilejní pátý ročník ATC Roadshow byl dle mého názoru opět velice úspěšný. Chci za to poděkovat nejen organizátorům a našim obchodníkům, ale především resellerům a našim partnerům. Již nyní se můžeme těšit na příští ročník této jedinečné akce,“ poděkoval na závěr všem zúčastněným Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers.

Prestižní restaurace vyměnila jídelní lístky za iPady

Témata článku: Lexmark, Jednotlivá města, Nadstandardní množství, Acronis, Velké město, Belkin, Konica Minolta, Zajímavý dárek, Tradiční výrobce, Dicota

Aktuální číslo časopisu Computer

Zachraňte nefunkční Windows

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny

Otestovali jsme konvertibilní notebooky

Velký test 14 herních myší