JOYCE ČR uvádí na trh "PRODUKT 3 v 1" - ASUS AM200g ADSL 2/2+ WiFi/VoIP/Router 54 Mb/s

Firma JOYCE ČR, výhradní dovozce komunikačních zařízení značek ASUS a WELL pro Českou a Slovenskou republiku, uvádí na trh ASUS AM200g ADSL2/2+WiFi/VoIP/Router. Jedná se o nadstandardní produkt, který integrací technologie ADSL, WiFi a VoIP vstupuje na trh jako produkt "3 v 1" a přidává řadě ADSL produktů další rozšiřující možnosti pro vysokorychlostní připojení k Internetu.
JOYCE ČR uvádí na trh "PRODUKT 3 v 1" - ASUS AM200g ADSL 2/2+ WiFi/VoIP/Router 54 Mb/s

ASUS AM200g je víceúčelové zařízení integrující ADSL2/2+ modem, router, 4portový switch, WiFi Access Point o rychlosti 54Mb/s a VoIP gateway se dvěma FXS porty pro připojení běžných telefonů a jedním PSTN portem pro připojení záložní telefonní linky.  Zejména pro uživatele, kteří chtějí ADSL konektivitu k Internetu sdílet  s dalšími počítači v LAN síti i bezdrátově a k tomu využívat i internetovou VoIP telefonii, je ASUS AM200g díky integraci technologie ADSL, WiFi a VoIP ideálním řešením.

Mezi výhody, které spočívají ve sloučení uvedených technologií, patří 
zajímavá cena produktu. Místo nákupu tří zařízení, a to ADSL modemu, WiFi Access Pointu a  VoIP gatewaye, si může uživatel pořídit pouze právě tento jeden produkt - ASUS AM200g, v němž jsou již všechna výše uvedená zařízení obsažena. Jedná se o finanční úsporu až 25%!  Další předností produktu "3 v 1“ je racionálnější využití prostoru a jednoduchost instalace.

Díky přednastaveným parametrům můžete zařízení po instalaci ihned používat. Stačí pouze zadat uživatelské jméno a heslo k Vašemu ISP a zvolit parametry ADSL linky. Konfigurace routeru se provádí přes přehledné webové rozhraní nebo přes Telnet.

ASUS AM200g má k dispozici dva USB porty pro připojení PC, tiskárny nebo USB disku. Pokud chcete ADSL konektivitu k Internetu sdílet s dalšími počítači v LAN síti i bezdrátově a k tomu využívat i internetovou VoIP telefonii, je pro Vás ASUS AM200g ideálním řešením. 

Za další velmi podstatný přínos zařízení ASUS AM200g lze považovat i
kvalitní zabezpečení ze strany Internetu i bezdrátové komunikace. Bezpečnostní funkce splňují vysoké požadavky zákazníků na bezpečnost provozu a ochranu přenesených dat. Zařízení obsahuje Firewall, IP/Port filtrace, blokování URL, VPN pass through. Pro maximální bezpečnost je vestavěný firewall zapnutý už v defaultní konfiguraci. I zabezpečení WiFi části je na vysoké úrovni – WEP a WPA/WPA2 (TKIP, AES) šifrování a možnost ověřování na Radius serveru.

Doporučená koncová cena produktu ASUS AM200g je 3.570,-Kč bez DPH, resp. 4.775,-Sk bez DPH.

Detailní technické parametry naleznete ZDE.

JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996. Firma se již od svého založení specializuje na dodávky koncových zařízení a služeb pro přístup k Internetu a k podnikovým aplikacím. JOYCE ČR, s.r.o. je známá především jako dodavatel hardware: klíčovými produkty jsou VoIP, WiFi a ADSL koncová zařízení dodávaná na trh prostřednictvím distributorů (ČR: 100Mega, Abacus, AT Computers, eD` system, BGS Levi. SR: Agem Computers, BGS Levi, Euro Media). Velmi významnými položkami v nabídce jsou ale i služby, zejména distribuce ADSL linek a VoIP služeb a také související konzultace a návrhy možných komunikačních řešení.

Témata článku: Bezpečnost, Kate, Pass, Radius, Připojení tiskárny k pc, Koncové zařízení, Klíčový parametr, Vysoká bezpečnost, Ideální řešení

3 komentáře

Nejnovější komentáře

  • Jurox 17. 4. 2007 17:34:39
    a taky bych jen tezko veril, ze neni...
  • Tomahawk 10. 4. 2007 22:52:40
    hm.. hezká cena.. Volny ho k ADSL dáva za 2350 +-
  • Zlatka 6. 4. 2007 23:49:42
    Prodám toto zařízení, úplně nové, nepoužité. Špatně jsem objednala a...
Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí