JOYCE ČR uvádí na trh ASUS WL-169gE: Jedničku mezi USB klienty se špičkovými parametry - technologie BroadRange a Afterburner

Firma JOYCE ČR, výhradní dovozce komunikačních zařízení značek ASUS a WELL pro Českou a Slovenskou republiku, uvádí na trh miniaturního WiFi USB klienta ASUS WL-169gE. Tento produkt se díky nadstavbovým technologiím BroadRange a Afterburner řadí mezi prvotřídní USB klienty a stává se tak dalším vynikajícím produktem z dílny ASUS.
JOYCE ČR uvádí na trh ASUS WL-169gE: Jedničku mezi USB klienty se špičkovými parametry - technologie BroadRange a Afterburner

Hlavní výhody ASUS WL-169gE vůči standardnímu WiFi 802.11g produktu:
- vyšší citlivost na signál
-
zvýšení rozsahu pokrytí
- vyšší datová propustnost
- až o 30% nižší příkon
- zpětná kompatibilita
- maximální bezpečnost
- vysoká mobilita

 Implementace technologie Extended range (BroadRange) dává ASUSu WL-169gE jeho hlavní výhodu: vyšší citlivost na signál a zvýšení rozsahu pokrytí ve srovnání s běžnými 802.11g zařízeními, a to až na 300%! To umožňuje uživatelům pracovat se zařízením s daleko větším akčním rozsahem, a to jak v otevřeném prostoru, tak i v domě. Těchto znamenitých vlastností bylo dosaženo řadou originálních hardwarových i softwarových vylepšení, a především čipem s unikátní technologií BroadRange. ASUS WL-169gE (stejně jako další ASUS gE produkty) si vystačí s až o 30% nižším příkonem ve srovnání se standardními 802.11g klienty! Energeticku úspornost ASUS WL-169gE jistě ocení zejména majitelé notebooků - dojde k prodloužení životnosti baterií.

Implementována je rovněž technologie Afterburner, která umožňuje ASUS WL-169gE dosáhnout až o 35 % vyšší datové propustnosti bezdrátového spojení než běžná 802.11 g zařízení, aniž by docházelo k přesahu do okolních frekvenčních pásem.

K dalším přednostem ASUS WL-169gE patří zpětná kompatibilita se všemi WiFi produkty standardu IEEE 802.11b/gPro zajištění maximální bezpečnosti komunikace ASUS WL-169gE podporuje jak 64/128bit WEP šifrování, tak WPA a WPA2 zabezpečení.

ASUS WL-169gE je také vysoce mobilní adaptér, který naprosto vyhovuje všem cestovatelským požadavkům, a to hned z několika důvodů: miniaturní rozměry, nepatrná hmotnost (75 x 25 x 9 mm, 40g) a jako bonus přívěšek na krk, který je zdarma přidáván do každého balení. K nalezení optimálního umístění USB klienta Vám pak může dopomoci pružný prodlužovací káblík o délce 14 cm.

Doporučená koncová cena produktu ASUS WL-169gE: 1.290,- Kč bez DPH, resp. 1.725,- Sk bez DPH.

Detailní technické parametry naleznete ZDE.JOYCE ČR, s.r.o. byla založena v roce 1996. Firma se již od svého založení specializuje na dodávky koncových zařízení a služeb pro přístup k Internetu a k podnikovým aplikacím. JOYCE ČR, s.r.o. je známá především jako dodavatel hardware: klíčovými produkty jsou VoIP, WiFi a ADSL koncová zařízení dodávaná na trh prostřednictvím distributorů (ČR: 100Mega, Abacus, AT Computers, eD` system, BGS Levi. SR: Agem Computers, BGS Levi, Euro Media). Velmi významnými položkami v nabídce jsou ale i služby, zejména distribuce ADSL linek a VoIP služeb a také související konzultace a návrhy možných komunikačních řešení.

Váš názor Další článek: Emailové schránky u Seznam.cz jsou obnoveny

Témata článku: USB, Bezpečnost, Datový signál, Frekvenční pás, Kate, Koncové zařízení, Hlavní přednost


Určitě si přečtěte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

10 mýtů a polopravd o bateriích, kterým možná ještě věříte

** Kolem baterií a akumulátorů koluje řada mýtů, nepravd a polopravd ** Dnes vám devět z nich zkusíme vyvrátit na základě faktů ** Většina z nich totiž neplatí pro moderní lithiové baterie

Karel Kilián, David Polesný | 99

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

Antivir zdarma: 8 bezplatných řešení, která zatočí s havětí v počítači

** Součástí Windows 10 je integrovaný antivirový program. Stačí to? ** Představíme vám sedm aplikací na boj proti virům a malwaru ** Všechny jsou k dispozici zdarma a některé ani nemusíte instalovat

Karel Kilián | 31


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky