Jmenováni noví členové představenstva AAC a. s.

Dozorčí rada AAC a. s. jmenovala nové členy představenstva AAC a. s. Počet členů představenstva AAC a. s. se tak zvýšil ze 6 na 10. Noví členové představenstva jsou:
Jmenováni noví členové představenstva AAC a. s.

Ing. Jaromír Budík (*1968) vystudoval VUT Brno. Je spolumajitelem a zakladatelem společností TAICO s.r.o. (od roku 1993 – původně prodej počítačových komponent, v současné době výroba a export českého skla do USA, Kanady a dalších zemí) a WATRSYS s.r.o. (od roku 1995 - výroba a prodej zařízení pro čištění komunálních a průmyslových vod). Hovoří anglicky. Je svobodný, ve volném čase se věnuje koním a psům.

Dalibor Červinka (*1967) absolvoval v roce 1992 Přírodovědeckou fakultu UK. V letech 1992-1998 pracoval pro firmu Cloetens Distribution, evropského distributora IT, od roku 1994 také jako spolumajitel a ředitel pražské pobočky. V březnu 1998 nastoupil do FIC CZ s.r.o. jako Material manager. V září 1998 převzal pozici výkonného ředitele FIC CZ s.r.o., kterou vykonával až do června 2003. Mluví anglicky a rusky, ve volném čase hlavně sportuje (lyže, kolo, squash, basketbal).

Ing. Michal Fajtl (*1968) je absolventem Západočeské University. V letech 1991 - 1993 pracoval ve firmě LIBRA. V  LIBRA Electronics, spol. s r. o. pracuje od jejího založení v roce 1993 na pozici nákupního ředitele a později, od roku 2000 jako obchodní ředitel, kde působí dosud. Hovoří anglicky. Je ženatý a mezi jeho koníčky patří motorky, golf, potápění.

Michal Henych (*1970) je absolventem gymnázia ve Žďáru nad Sázavou. V letech 1997-2003 pracoval ve společnosti FIC CZ s.r.o. na různých pozicích, od roku 2000 jako zástupce výkonného ředitele a ředitel divize pro informační systémy. V letech 1995-1997 pracoval v LIBRA Electronics, spol s r.o. jako vedoucí pobočky ve Žďáru nad Sázavou. V období 1992-1995 byl majitelem a technickým ředitelem Speed Computer s.r.o. Hovoří anglicky. Je ženatý a jeho koníčky jsou hudba, film, golf a tenis.

 

Fotografie nových členů představenstva vám na požádání zašleme.

 

AAC a. s. je investiční holdingovou společností se zahraniční majetkovou účastí, která se prostřednictvím svých dcer profiluje jako přední distributor na trhu výpočetní a kancelářské techniky, elektroniky a telekomunikací, vývoje a distribuce CAD software. Hlavní aktivitou AAC a. s. je budování dynamické skupiny obchodních společností, jejich metodické vedení ve všech oblastech řízení a další rozšiřování této skupiny mimo český trh. Nejvýznamnější společnosti holdingu jsou ProCA spol. s r.o., LIBRA Electronics, spol. s r. o., Xanadu s.r.o. (dříve CAD Studio spol. s r. o.), LIBRA Electronics Slovakia, a.s. (dříve I.M.Computer, a.s.), ProCA Slovakia s. r. o. a ProCA Romania s.r.l.

 

V případě zájmu Vám rádi poskytneme doplňující informace.

 

 

Dr. Petr Samec,

vedoucí útvaru marketingové komunikace AAC a. s.

samec@aac.as, 602 190 678

www.aac.as

Váš názor Další článek: Rhapsody: zdvojnásobení prodejů hudby online

Témata článku: Material, Squash, Golf, Electronics, Romania, Libra, Xanadu


Určitě si přečtěte

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

Hesla jsou zlo. Hackeři napáchali tolik škody právě proto, že vůbec existují

** Nikdo si je nepamatuje ** Žádné není zcela bezpečné ** Nejlepší by bylo je prostě zrušit

Jakub Čížek | 63

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

Zorin OS 15: Vyzkoušejte další hezký a nenáročný linux pro mamku a taťku

** Ačkoliv je grafických linuxů plný internet, stále vládnou Windows ** Jeden z nich se jmenuje Zorin OS a nedávno se dočkal aktualizace ** Dělají jej dva kluci z Irska a je fakt hezký

Jakub Čížek | 116

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

10 novinek Androidu 10, které vás budou bavit

Jan Láska, Vladislav Kluska | 28

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

Nejlepší příslušenství k počítači. Tipy na osvědčené klávesnice, tiskárny, routery…

** Tipy na klávesnice, myši, routery, tiskárny, sluchátka a další věci k počítačům ** Poradíme, s jakými produkty neuděláte chybu ** Vybíráme jak příslušenství na běžnou práci, tak na hraní her

David Polesný | 20


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: 20 powerbank s USB-C

Test: mobily do 3 500 Kč

Radíme s výběrem routeru

Tipy na nejlepší vánoční dárky