Jiří Malík a Marek Švec podpoří aktivity SAP ČR v segmentu SMB

Společnost SAP ČR dnes oznámila, že její obchodní aktivity v segmentu malých a středně velkých podniků (SMB) posílí Jiří Malík a Marek Švec.
Jiří Malík a Marek Švec podpoří aktivity SAP ČR v segmentu SMB

Jiří Malík nastupuje na pozici ředitele pro prodej řešení SAP Business One a bude zodpovědný za veškeré aktivity související s tímto produktem. Marek Švec bude v SAP ČR působit jako Partner Account Manager zodpovědný za vybudování a řízení partnerského řetězce pro tento produkt.

 

Jiří Malík (39) do společnosti SAP přišel z firmy Microsoft Business Solutions Česká republika (dříve Navision Česká republika), kde zastával funkci obchodního ředitele. Před akvizicí a transformací firmou Microsoft působil od roku 1998 v Navision Česká republika jako obchodní a marketingový ředitel. V letech 1993 až 1998 pracoval na pozici Sales Manager ve společnosti Soft Cell kde byl odpovědný za prodej ERP řešení. 

 

Jiří Malík absolvoval Vysoké učení technické (VUT) v Brně, fakultu elektrotechnickou. Je ženatý, má jednu dceru. Mezi jeho záliby patří cestování, četba, cyklistika a hovawart Anička (pes). Domluví se anglicky.

 

Marek Švec (26) přišel do SAP rovněž z Microsoft Business Solutions, kde pracoval od ledna 2003 na pozici Partner Account Manager a kde měl na starosti řízení partnerského kanálu. Předtím pracoval ve společnosti Siemens Business Services jako Junior Sales Manager.

 

Marek Švec vystudoval Vysoké učení technické (VUT) v Brně, podnikatelskou fakultu,  kde absolvoval obor Business finance. Mezi své hlavní zájmy ve volném čase řadí sport, především lyžování, baseball a volejbal. Hovoří anglicky a  německy.

 

Společnost SAP si od posílení svého SMB týmu slibuje další zlepšení slibně se rozvíjejících aktivit  v oblasti malých a středně velkých podnikových zákazníků, kam již úspěšně zaměřila své řešení mySAP All-in-One.  Prostřednictvím tohoto programu již řešení SAP využívá celá řada středně velkých českých společností jako např. MB Leasing, FAST, Raab Karcher Staviva a další.

 

Produkt SAP Business One, jehož ohlášení na český trh je plánováno na druhou polovinu roku 2004, bude další příležitostí pro malé a středně velké firmy z ČR podpořit své podnikání špičkovým informačním systémem. 

 

O SAP

V České republice má společnost SAP celkem 180 zaměstnanců a dodává podnikové informační systémy od roku 1992. V současnosti je v ČR zákazníky SAP celkem 390 podniků. Svá řešení dodává již 59 společnostem z aktuálního žebříčku Czech TOP 100.  Mezi největší zákazníky patří, Aliachem,  Česká pojišťovna, Česká spořitelna, Český Telecom, Eurotel Praha, ISPAT NOVÁ HUŤ, Léčiva, Ministerstvo zemědělství ČR, Sazka, Škoda Auto, T-Mobile Czech Republic, Transgas a další. Celkově více než 22 600 společností ve 120 zemích světa využívá na 76 100 softwarových systémů SAP. Společnost SAP působí kromě České republiky ve více než 50 zemích a zaměstnává téměř 30 000 lidí.

Váš názor Další článek: Novell zveřejnil Mono 1.0 - open source variantu .NET

Témata článku: Microsoft, Simple, Špičkový sport, Junior, Baseball, Wrap, Microsoft Account


Určitě si přečtěte


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 20 procesorů

Srovnání 15 True Wireless sluchátek

Vyplatí se tisknout fotografie doma?

Vybíráme nejlepší základní desky