Jen Centrum.cz teď najde ty správné obrázky

Praha, 19. června 2006 - Portál Centrum.cz výrazně zdokonalil svůj obrázkový vyhledávač. Jako jediný z hlavních portálů na českém webu tak uživatelům nabízí vlastní a velmi podrobné vyhledávání.
Jen Centrum.cz teď najde ty správné obrázky

„Nový vyhledávač obrázků  v současné době prohledává více než 20 milionů obrázků z celého české internetu a toto číslo se bude stále zvyšovat“, říká vedoucí projektu Milan Kryl.

 

Na adrese obrazky.centrum.cz si snadno a rychle najde každý své. Ženy třeba oblíbené filmové hrdiny, u jejichž fotek se mohu zasnít a pomyslet i na svatební šaty.  Muže bude nejspíš více lákat luxusní sportovní auto, ve kterém by se mohli projet se spoře oděnou kráskou. Každý si také může najít novou tapetu na plochu svého počítače. A má-li někdo pochybnosti, zda místo jeho letní dovolené je opravdu tak romantické, jak uvádí cestovní kancelář v katalogu, není snazší způsob než si to předem obhlédnout.

 

Kromě obrázků nabízí Centrum.cz už déle také například jednoduché a přehledné vyhledávaní nových zpráv. Na adrese news.centrum.cz jsou přehledně podle kategorií seřazeny všechny zprávy, které se objeví kdekoli na internetu. Stejně tak nabízí portál porovnání cen mnoha kategorií zboží. Pro nalezení nejvýhodnější nabídky tak není třeba ošoupávat podrážky a plýtvat čas obcházením obchodů, ani těch internetových.

 

Všechna vyhledávání na Centrum.cz pohání technologie Morfeo. Aby uživatel našel opravdu to, co hledá, prochází tento specialista na vyhledávání více než 108 miliónů webových stránek. To je jednoznačně nejvíce na českém internetu.

 

 

O Centrum.cz:

Portál Centrum.cz spustili Ondřej Tomek a Oldřich Bajer v září 1999. Od té doby prošel velmi rychlým růstem a v současnosti je silnou českou dvojkou. Denně ho navštíví přes 600 tisíc lidí, měsíčně více než dva milióny. Centrum.cz je průkopníkem inovací na českém internetu. Jednou z posledních bylo spuštění prvního tuzemského online deníku Aktuálně.cz. Ten si za prvních sedm měsíců existence získal pevné místo mezi zpravodajskými deníky, denně ho navštíví v průměru přes 140 tisíc lidí. Centrum.cz stále roste, v současnosti zaměstnává přes 200 lidí. Loni měla firma obrat téměř 300 miliónů korun.

 

Témata článku: Angelina, Angelina Jolie, Vyhledávaný text, Sportovní zpráva

Aktuální číslo časopisu Computer

Velký test NVMe a SATA SSD

Máte slabý signál
Wi-Fi? Poradíme!

Jak umělá inteligence opravuje fotky

Kupujete dron? Ty levné se nevyplatí